• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Egzaminy zawodowe - pytania

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,263 wizyt
pytanie zadane 18 maja 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez kamilwdg18 Obywatel (1,080 p.)
Witam, właśnie jestem po próbnym egzaminie E-12 i jestem szczęśliwy bo 8 pytań miałem identycznych, jak te które robiłem ze strony http://egzamin-informatyk.pl/ którą jak wiemy współautorem jest założyciel tego forum. Serdecznie dziękuję.

Moje pytanie to czy na normalnym egzaminie w czerwczu będą nowe pytania czy/lub/i będą się powtarzały. Kiedyś słyszałem że ma być stworzona baza pytań i mają one się na każdym egzaminie powtarzać

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 18 maja 2015 przez Wiciorny Ekspert (270,230 p.)
Ciężko jest to stwierdzić, jednak radziłbym nie nastawiać się na powtarzanie pytań. tylko przerobić wszystko solidnie.

Dzięki temu nie musisz stawiać na ryzyko :D. Baza pytań pewnie jest stworzona, ale moim zdaniem będzie ulegała zmianą tak, aby pula pytań nie była stała.

Dlatego lepiej się nienastawiać i nie ryzykować! POZDRAWIAM POWODZENIA
+1 głos
odpowiedź 18 maja 2015 przez Frezen Obywatel (1,330 p.)
Powiem ci że pytań które sie mogą powtórzyć jest tak 2-5. Reszta będzie nowych. Stwierdzam to po styczniowym egzaminie poprawkowym gdzie było jakieś 3 pyt te same. Też właśnie zdaje w czerwcu ten egzamin także powodzenia :)
0 głosów
odpowiedź 18 maja 2015 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
Sam zdawałem stosunkowo nie dawno taki egzamin i wiem, że są pytania, które się powtarzają ale są one raczej z kategorii BHP. Mogą powtórzyć się również pytania typu: „Na podstawie obrazka określ jakie jest to złącze?” itp. Zdecydowanie nie ma co liczyć na powtarzalność się pytań bo stanowią one niewielki procent. Ale myślę, że rozwiązywanie dużej ilości testów przyczynia się do zdawalności egzaminu.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 528 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 1,260 wizyt
pytanie zadane 6 września 2017 w Egzaminy zawodowe przez niezalogowany

92,580 zapytań

141,433 odpowiedzi

319,665 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...