• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przechowywanie w tekstur w repo jest dobre?

0 głosów
74 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2016 w Nasze projekty przez użytkownika Michał Gibas Mądrala (5,840 punkty)
Witam!

Od jakiegoś czasu wrzucam projekty na githuba. I teraz kiedy piszę grę nasuwa się pytanie: Czy przechowywanie tekstur do gry w repo jest dobrą praktyką? Czy może dać osobny link do grafiki np. na dropboxie? Słyszałem że w repo powinno przechowywać się tylko kod źródłowy...

Z góry dziękuję!

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez użytkownika Ivan Nałogowiec (49,630 punkty)
wybrane 31 grudnia 2016 przez użytkownika Michał Gibas

Najlepsza
Jakby nie patrzeć to Github jest taką samą chmurą jak Dropbox. Z tym wyjątkiem, że Github jest oparty na Git (gicie? To się odmienia? :))

Czasami obrazki także potrzebują kontroli wersji, a sam Dropbox za nas nie zrobi. Za to Github chyba powinien sobie z tym poradzić. (W sumie nigdy nie próbowałem)

Na sam koniec mogę dodać, że rób tak, żeby tobie było wygodnie. Do póki robisz to sam to ty jesteś dla siebie szefem i ty ustalasz reguły :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 52 wizyt
pytanie zadane 28 stycznia w Systemy operacyjne, programy przez użytkownika Jonbi2 Dyskutant (7,780 punkty)
+1 głos
1 odpowiedź 88 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia 2016 w Nasze projekty przez użytkownika fifi3000 Nowicjusz (230 punkty)
0 głosów
3 odpowiedzi 172 wizyt
pytanie zadane 1 sierpnia 2016 w Nasze projekty przez użytkownika fifi3000 Nowicjusz (230 punkty)
...