• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak eksportować zakładki z komputera na komputer?

+1 głos
33 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2016 w Offtop przez użytkownika ChiriChiri Użytkownik (560 punkty)
Czy jest jakiś szybszy sposób na to niż wysyłanie sobie linków każdej ze stron po kolei?
Dodam jeszcze, że chodzi tu o zamianę komputerów, nie będzie możliwości żeby oba pracowały w tej samej chwili jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2016 przez użytkownika Artur Kluska Mądrala (5,340 punkty)
Zakładki z przeglądarki?

Możesz zainportować do pliku .html i pozniej wyeksportowac ten plik.

Pozdrawiam
komentarz 28 grudnia 2016 przez użytkownika ChiriChiri Użytkownik (560 punkty)
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Renata/Pulpit/bookmarks_27.12.2016.html no zrobiłam na html ale nie jestem pewna co mam dalej z tym zrobić Bo czy ten link nie oznacza, że otworzę to tylko na tym komputerze?
komentarz 30 grudnia 2016 przez użytkownika Artur Kluska Mądrala (5,340 punkty)
to sciezka, gdzie znajduje się plik wyeksoprtowanych zakladek. teraz zgrywasz sobie ten plik .html gdzies na pendriva, wgrywasz go na inny komputer i wybierasz go przy opcji Importu zakladek
0 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2016 przez użytkownika Chess Mądrala (5,160 punkty)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 39 wizyt
pytanie zadane 11 lutego w JavaScript, jQuery, AJAX przez użytkownika Kiele Nowicjusz (120 punkty)
0 głosów
1 odpowiedź 93 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2016 w HTML i CSS przez użytkownika Bakr Gaduła (3,260 punkty)
+1 głos
1 odpowiedź 63 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2016 w HTML i CSS przez użytkownika Bakr Gaduła (3,260 punkty)
...