• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Microsoft Surface 3

Object Storage Arubacloud
0 głosów
226 wizyt
pytanie zadane 18 grudnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez Sinnley Stary wyjadacz (12,810 p.)
Ktoś ma, miał okazje używać?

Zastanawiam się nad zakupem. Potrzeba mi generalnie jakiegoś komputero-tableta w cenie do max 2300 zł.

128 GB wersja surface'a wydaje się idealna. Czy warto go kupić, a może jest coś lepszego w tej cenie?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 grudnia 2016 przez MyWash Bywalec (2,640 p.)
Moim zdaniem te surface od pierwszej generacji były kiepskie i nie kupił bym tego. Wydaje mi się że w zależności od potrzeb można znaleźć sporo lepszego sprzętu. Oczywiście też należało by się zastanowić jakie to ma mieć zastosowanie, jakbyś coś sprecyzowal to bym chętnie coś polecił
komentarz 18 grudnia 2016 przez Sinnley Stary wyjadacz (12,810 p.)
Głównie praca w programach użytkowych takich jak Visual Studio, Microsoft Office itd.
Przeglądanie internetu, oglądanie filmów.

Generalnie zależy mi na mobilności i wygodzie. Chciałbym móc bez przeszkód zabierać go na uczelnie i ogólnie w podróż. Dodatkowo zależy mi na funkcjonalności tabletu, więc zwykły laptop, który zresztą mam, odpada.
komentarz 18 grudnia 2016 przez MyWash Bywalec (2,640 p.)
Hm powiem szczerze, że osobiście po prostu kupił bym jakeigoś ultrabooka, ktory jest cienki, lekki i wydajny a oprocz tego osobno tablet. Posiadam ipada i laptopa i mimo, że tablet od apple jest naprawde dobrym urzadzeniem to nie ma właściwie żadnego praktycznego zastosowania (robienie na tym jakiegoś arkusza w excelu czy edytowanie dokumentów jest po prostu koszmarnie niewygodne i niewydajne), więc większość czasu leży na półce. Jedyne do czego mi sie to rzeczywiscie przydaje to czasem oglądnąć filmik na youtube jak juz sie z wyra nie chce wstawac. Ja bym na twoim miejscu przemyslal konfiguracje ultrabook + tablet z androidem (jakis nexus 7 np).

Jesli chodzi o hybrydy obczaj sobie np 08.03.2016, Lenovo ideapad MIIX 700
komentarz 18 grudnia 2016 przez Sinnley Stary wyjadacz (12,810 p.)
No ta hybryda trochę za droga.

Polecasz jakieś konkretne ultrabooki?

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 525 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 118 wizyt
pytanie zadane 15 listopada 2021 w Sprzęt komputerowy przez doskanoness Obywatel (1,240 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 390 wizyt

92,579 zapytań

141,431 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...