• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[Rozwiązany] asus ux360 - touchpad

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,044 wizyt
pytanie zadane 15 listopada 2016 w Sprzęt komputerowy przez alw Użytkownik (650 p.)
edycja 15 listopada 2016 przez alw
Cześć,

mam problem z prawym przyciskiem na touchpadzie w moim asusie ux360,

problem polega na tym, że prawy przycisk (odpowiedzialny za wyświetlenie menu kontekstowego) raz działa a raz nie.

i tak na przykład teraz, dusząc na prawy przycisk nie dzieje się nic.

Domyślam się, że chodzi o problemy ze sterownikami, jednak przeinstalowuje je od wczoraj i nic się nie zmienia.

Miał ktoś podobny problem na asusach z podobnej serii?

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 15 listopada 2016 przez alw Użytkownik (650 p.)
problem rozwiązany

należało dodać do harmonogramu zadań uruchomienie sterownika ASUS PTP (touchpad) przy włączeniu systemu,

trochę przekombinowane ale włącza się niewidocznie i od razu przy starcie systemu,

a jeśli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie :D
komentarz 15 listopada 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
Cześć.

Podoba mi się Twoje podejście.

Podzieliłeś się informacją z innymi,czyli tymi którzy szukają pomocy.Szkoda że nie wszyscy tak robią.Masz plusa :)

Powodzenia
komentarz 15 listopada 2016 przez alw Użytkownik (650 p.)
szczerze mówiąc to myślałem, że jest to obowiązek. :)

To bardzo dobry zwyczaj i na zagranicznych forach często pomaga gdy ktoś doda prefiks [SOLVED] do tematu.

właśnie spojrzałem do regulaminu i widzę, że zamykanie tematu jest opcjonalne a szkoda bo to byłoby znaczące ułatwienie dla przyszłych poszukiwaczy rozwiązania.

Pozdrawiam!
0 głosów
odpowiedź 15 listopada 2016 przez forumall Gaduła (4,310 p.)
Witaj tak miałem dość podobny problem i okazało się, że to nie jest problem sterowników przeinstalowałem sprawdziłem kilka innych wersji sterowników nie pomogło. I tak jak przypuszczałem to jest jakieś uszkodzenie fizyczne i potrzebna wymiana koszt od 80 zł  do 150 zł w zależności od, od serwisu. A tak przy okazji zauważyłem, że przy tego typu touchpad często się psują lepszym rozwiązaniem są z touchpady z przyciskami osobno, i bez przyciskowy touchpad.
komentarz 15 listopada 2016 przez alw Użytkownik (650 p.)
ok serdeczne dzięki za odpowiedź

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 138 wizyt
pytanie zadane 8 października 2022 w Sprzęt komputerowy przez Hubert731 Obywatel (1,650 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 181 wizyt
pytanie zadane 3 sierpnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez weedie Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 120 wizyt
pytanie zadane 28 października 2020 w Sprzęt komputerowy przez Dudek798 Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...