• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaką polecacie kamerę

Object Storage Arubacloud
0 głosów
219 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2016 w Grafika i multimedia przez Kamil Czech Dyskutant (7,700 p.)
edycja 12 listopada 2016 przez Kamil Czech
Witam, chcę kupić kamerę do 1000zł jakość full HD (oczywiście może być 4k, ale myślę że full hd wystarczy) będzie mi potrzebna na około 10 lat więc musi być solidna. Zależy mi żeby jakość filmu była dobra również nocą. Zastanawiam się nad kupnem jednaj z tych

http://www.mediaexpert.pl/kamery-cyfrowe/?cena_do=999&filtr[2303][54111]=Full%20HD
komentarz 12 listopada 2016 przez Jacek Rojek Bywalec (2,380 p.)
a do czego bedziesz jej uzywal?
komentarz 12 listopada 2016 przez Kamil Czech Dyskutant (7,700 p.)
Do kamerowania imprez okolicznościowych.
komentarz 12 listopada 2016 przez Jacek Rojek Bywalec (2,380 p.)
edycja 12 listopada 2016 przez Jacek Rojek

sam posiadam handhelda z tej polki cenowej i nie polecam, lustrzanka jak dla mnie sprawdza sie lepiej, ale uzywam tylko jako hobby. 

Do pracy ja bym kupil cos typu Canon EOS 80D, a nawet to nie bedzie juz uzyteczne za 5-6 lat.

Kup lustrzanke za 1k, jak zbadasz rynek i bedziesz mial zamowienia to kupisz lepsze obiektywy/mikrofon albo nowe body. A za 10 lat zaden z dzisiejszych aparatow nie bedzie sie nadawal to pracy. Jak interes bedzie sie krecil to wymienisz sobie body aparatu a osprzetowanie zostawisz. 4k powolij robi sie standardem, jak masz lepszy sprzet to mozesz brac wieksze kontrakty....

 

 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 listopada 2016 przez Ferdu Gaduła (4,150 p.)
wybrane 12 listopada 2016 przez Kamil Czech
 
Najlepsza

Dlaczego aż na 10 lat ?? Przez tak długi okres czasu życie może wywrócić się do góry nogami z 10 razy. Od siebie polecam ten twór. Nakręciłem parę filmików które można znaleźć na moim kanale. Przyzwoicie radzi sobie ze słabym oświetleniem, stabilizacja obrazu jest spoko. Jak na laika jestem mega zadowolony. Jedynym minusem jest brak możliwości wymiany obiektywów.

 

@edit
Z wad jeszcze dodałbym brak możliwości odchylenia ekranu.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 148 wizyt
pytanie zadane 13 listopada 2016 w Offtop przez Mavimix Dyskutant (8,390 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 70 wizyt
pytanie zadane 18 października 2021 w Hostingi, domeny, usługi przez I3obaSeK Użytkownik (720 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 288 wizyt
pytanie zadane 14 czerwca 2021 w C# przez Pawel1995 Gaduła (3,810 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...