• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Windows Live Movie Maker co zrobić żeby zadziałał?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
534 wizyt
pytanie zadane 11 listopada 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Dorisss01 Nowicjusz (120 p.)
Witam, mam problem z programem Windows Live Movie Maker. Wszystko zaczęło się kiedy zaktualizowałam na najnowszą wersję programu. Nie działał mi, a tym bardziej nie chciał się włączyć. Postanowiłam usunąć ten program i zainstalować ten sam ze strony Windows. Niestety to także nie przyniosło żadnych efektów. W domu mamy więcej niż jeden komputer, dlatego postanowiłam zgrać z notbooka  wersje tego programu, który dalej mi nie działa. Wyskakuje mi okno : Czy chcesz zezwolić następującemu programowi na wprowadzenie zmian na tym komputerze? Gdy naciskam  na tak, widzę, że się ładuje, ale za chwile nie ma żadnego odzewu. Co mam zrobić, żeby program prawidłowo działał?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 11 listopada 2016 przez Filip31411 Dyskutant (8,820 p.)

Twój komputer daje Ci znać o tym jak bardzo dobrym programem do montowania filmów jest Movie Maker ;) Pacz jaki inteligentny.

Nie wiem do czego używasz Movie Maker'a, ale jeśli chcesz poważniej montować filmy to radzę go zmienić :)

Osobiście polecam, również darmowy program - Hitfilm 3 express. Z tego co wiem to już nawet 4 wyszła, lecz nie mogę nic o niej powiedzieć, bo nie używałem. Jest nawet na yt. tutorial po polsku: https://www.youtube.com/playlist?list=PL3F4ndcEQsgGxV9lqeHgyiHkLCW8afven

https://hitfilm.com/express

0 głosów
odpowiedź 11 listopada 2016 przez mowmiheniek Stary wyjadacz (11,900 p.)
Jaki masz system?

Jak usuwałaś ten program? Przez uninstall?

Wejdź do panelu sterowania > programy > programy i funkcje. Zaznacz Windows Essentials 2012 i daj napraw.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 726 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 298 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 2,891 wizyt
pytanie zadane 21 marca 2017 w Systemy operacyjne, programy przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...