• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

System Prywatnych wiadomości

+3 głosów
209 wizyt
pytanie zadane 10 listopada 2016 w Sprawy forum przez Boshi VIP (100,720 p.)
Pytanie mam takie, jest możliwość zrobienia normalnego systemu pw? bo jak mam znaleźć jakąś starszą wiadomość to wolę sobie siekierą w głowę przywalić..

brak filtrów,

brak podziałów na użytkowników

Wszystko zlane w jedno.
komentarz 10 listopada 2016 przez Evelek Nałogowiec (28,830 p.)
W sumie to taka opcja by się przydała... vote ode mnie.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 listopada 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (247,570 p.)

Możliwość jest zawsze tylko musi się znaleźć ktoś kto pomyśli jak lepiej to wykonać i się tym zajmie. Oczywiście sam bym to bardzo chętnie zrobił, tak jak i wiele innych rzeczy, ale niestety nie mam aż tyle czasu (a potrzebowałbym przynajmniej kilka godzin dziennie siedzieć nad Q2A, aby móc powoli wprowadzać zgłaszane sugestie i poprawki).

Więc tak, możliwość jest i też uważam, że na dłuższe wykorzystanie ten system jest niewygodny, zmianę popieram i możemy już teraz porozmawiać co jak miało by wyglądać, ale nie jestem w stanie nawet mniej więcej określić kiedy mogłoby zostać to zrobione. Chyba, że znajdzie się osoba chętna, która zajęła by się przygotowaniem tego, wtedy w miarę możliwości chętnie wesprę, omówię i doradzę co będzie trzeba.

brak podziałów na użytkowników

Akurat podział na użytkowników jakiś jest, po wejściu na profil danej osoby i wybraniu "wyślij wiadomość prywatną" trafiamy na podstronę gdzie jest tylko korespondencja z daną osobą, np. http://forum.pasja-informatyki.pl/message/Boshi. Jednak i tak jest to dalekie od wygodnego i funkcjonalnego.

komentarz 11 listopada 2016 przez Boshi VIP (100,720 p.)

Akurat podział na użytkowników jakiś jest, po wejściu na profil danej osoby i wybraniu "wyślij wiadomość prywatną" trafiamy na podstronę gdzie jest tylko korespondencja z daną osobą, np. http://forum.pasja-informatyki.pl/message/Boshi. Jednak i tak jest to dalekie od wygodnego i funkcjonalnego.

Tak, to jest dalekie od ideału, powinno być to zrealizowane w sposób jak na większości forów, gdzie w panelu pw widzimy przynajmniej jaka wiadomość jest od kogo. Np na php forum

https://gyazo.com/ebea90101ada7e595aa946fb4dfb846a

Brakuje po prostu porządku i pewnych informacji które powinny świadczyć co jest od kogo czy gdzie wysłaliśmy.

Nie żeby się jakoś paliło z tym, ot tak napisałem, żeby dodać to do TODO.

komentarz 11 listopada 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (247,570 p.)

Zgadzam się, jak napisałem nie jest to zrobione tak jak być powinno. A w TODO właściwie wisi sobie już od dość dawna i jeszcze nikt się nie wziął za zrobienie tego. Ale cóż, mam nadzieję, że w końcu znajdę na tyle czasu, aby coś zrobić. Dzięki za zgłoszenie i przypomnienie o sprawie.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 205 wizyt
pytanie zadane 7 czerwca 2015 w PHP, Symfony, Zend przez Dawid Warduliński Obywatel (1,830 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 98 wizyt
pytanie zadane 17 czerwca 2015 w PHP, Symfony, Zend przez Dawid Warduliński Obywatel (1,830 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 58 wizyt
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o odpowiedni tytuł, kategorię oraz tagi.Tagi

64,049 zapytań

110,440 odpowiedzi

231,294 komentarzy

47,819 pasjonatów

Przeglądających: 246
Pasjonatów: 9 Gości: 237

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...