• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki procesor AMD jest najlepszy do programowania ?

Object Storage Arubacloud
–9 głosów
969 wizyt
pytanie zadane 25 października 2016 w Sprzęt komputerowy przez Radek Budnik Początkujący (300 p.)
Jaki procesor AMD jest najlepszy do programowania.

Proszę podać jak najwięcej wariantów.
1
komentarz 25 października 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
edycja 25 października 2016 przez jpacanowski
No np. na modelach FX można już programować w C++17, a w tych gorszych tylko w Pascalu, no i ew. coś porobić w HTML :D Jak chcesz programować w każdym możliwym języku to byle jaki procesor Intela. Ja np. na swoim drugim komputerze z Pentium III programuję w ASM, C, i C++. A na moim głównym komputerze robię webdeveloperkę.

Odpowiadając poważnie na pytanie: Każdy. Zaczynając od 8086, przez 386, po Core i7. Wszystko zależy co chcesz programować, w czym i na co. A do AMD nic nie mam oczywiście ;D
komentarz 25 października 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ciekawe jak z tym jest na AVR :D

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 25 października 2016 przez Patryk Krajewski Nałogowiec (26,170 p.)
Programowania czego?
komentarz 25 października 2016 przez Radek Budnik Początkujący (300 p.)
Programowania Programów na Linux I Windows

I programowanie aplikacji na Ubuntu Mobile i Android.
0 głosów
odpowiedź 25 października 2016 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)

Ja akurat jestem fanem AMD od czasów Athlona i na każdym procesorze który posiadam idzie dobrze programować od AMD E2 do AMD FX 8350. Teraz radził bym się wstrzymać na AMD Zen w 14nm procesie litograficznym i z nowym socketem AM4. Ale jak nie chcesz Czekać możesz coś kupić na FM2 lub starego dobrego Buldożera. AMD nie mają jeszcze technologi IME(pisane to ustrojstwo w Javie, z JVM), która ponoć może Ci zdalnie wykasować pliki na dysku i wyłączyć komputer wink

komentarz 25 października 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

Ja akurat jestem fanem AMD od czasów Athlona i na każdym procesorze który posiadam idzie dobrze programować od AMD E2 do AMD FX 8350.

To chyba panie żart...

komentarz 25 października 2016 przez Radek Budnik Początkujący (300 p.)
Ja nie zamierzam programować w Javie :-)

Czy wiesz kiedy ma wyjść ten procesor i jak on ma się nazywać.
komentarz 25 października 2016 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
Nie panie, to nie żart! Odpalam różne IDE firmy JetBrains, typu WebStorm, PyCharm na netbooku wyposażonym w procesor z serii AMD E2, 8GB RAM i dysk SSD. System Linux Manjaro + Cinnamon.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 353 wizyt
–2 głosów
4 odpowiedzi 373 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2018 w Sprzęt komputerowy przez RAD Obywatel (1,810 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 234 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...