• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

c# Dodanie do projektu bilbioteki

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,093 wizyt
pytanie zadane 22 października 2016 w C# przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Witam.

W wielu projektach korzystam z kilku klas. Więc te klasy dodałem do osobnego projektu (Biblioteka Klas) i pododawałem odwołania do tego projektu, i stworzyło dll'ke wymaganą do uruchomienia programu.

Chcę aby nie tworzyło biblioteki dll tylko żeby te klasy wpakowało do programu jak to z robić?
komentarz 22 października 2016 przez dobrydiler Użytkownik (650 p.)
Prawdopodobnie musisz dodać jako referencje
komentarz 22 października 2016 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Jak dodam jako referencje to przy kompilowaniu kopiuje mi dll a nie wbudowuje do programu.
komentarz 22 października 2016 przez dobrydiler Użytkownik (650 p.)

A to w czym przeszkadza bo w sumie chyba w niczym wink

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 22 października 2016 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
wybrane 23 października 2016 przez jankustosz1
 
Najlepsza
Na początek, tworzysz projekt (A2) (Najlepiej Shared Project) w którym będą się znajdowały wszystkie twoje klasy które chcesz użyć.

Wchodzisz do projektu głównego (A1) gdzie chcesz zaimportować do niej projekt A2.

Prawy przycisk na Solution -> Add.. -> Existing Project....  -> wybierasz projekt A2.

Potem klikasz w projekcie A1 - Add Reference -> (Shared) Projects -> Zaznaczasz projekt A2.

Gotowe, podłączyłeś projekt A2 do projektu A1.
komentarz 23 października 2016 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Dzięki.

Ja tworzyłem nie Projekty dzielone tylko Bibliotekę klas i przez to nie działało jak chciałem.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 585 wizyt
pytanie zadane 18 grudnia 2018 w C i C++ przez Shuzo Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 750 wizyt
–1 głos
0 odpowiedzi 467 wizyt
pytanie zadane 26 września 2021 w C# przez Joh Początkujący (300 p.)

92,579 zapytań

141,431 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...