• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pobranie starszej wersji VisualStudio

Object Storage Arubacloud
0 głosów
127 wizyt
pytanie zadane 15 września 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Duch003 Początkujący (440 p.)
Szanowni forumowicze.

Proszę o pomoc w pobraniu starszej wersji VisualStudio, najlepiej 2010. W wyniku problemu musiałem reinstalować komputer. Miałem tam wcześniej VisualStudio 2010 zainstalowany z pomocą mojego nauczyciela. Niestety, próbowałem pobrać VisualStudio teraz, i o to co się dzieje:

- próba instalacji 2015 zawiesza się na hotfixie do windowsa

- próba pobrania starszej wersji skończyła się masą zmarnowanych nerwów. Nie mogę się dostać do podstrony oficjalnej strony visual studio ze starszymi wersjami. Nonstop mnie przekierowuje na wykupienie subskrypcji, albo dołączenie do dev essentials, i nawet dołączenie nie naprawiło problemu.

Proszę o pomoc, podanie instrukcji krok po kroku gdzie co jak kliknąć by przebrnąć przez tą "stronę" visual studio i pobrać instalator 2010, lub proszę o sam instalator.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
komentarz 15 września 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

Miałem tam wcześniej VisualStudio 2010 zainstalowany z pomocą mojego nauczyciela.

Oh, no, no, no...

komentarz 15 września 2016 przez Duch003 Początkujący (440 p.)
Pytałem się, jednakże sam nie wie dlaczego teraz jest tak jak jest. Nie pisałbym tu w innym przypadku.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,414 wizyt
pytanie zadane 30 listopada 2018 w C i C++ przez Ne3yPL Użytkownik (830 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 75 wizyt
pytanie zadane 26 lutego 2020 w C i C++ przez NewbieProgrammer Początkujący (480 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 361 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2018 w Visual Basic przez zbigop_pl Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...