• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gdybyście chcieli używać internetu głosowo:

Object Storage Arubacloud
0 głosów
211 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2015 w Nasze projekty przez fckueve Dyskutant (9,470 p.)

Gdybyście chcieli używać internetu głosowo, jakie funkcje chcielibyście?? 

Tworzę projekt tego typu, tylko skończyły mi się pomysły na funkcje.

Obecnie mam coś typu: 

  • search on soundcloud
  • search on youtube
  • find on bing
  • search # on twitter

i koniec...

 

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 4 maja 2015 przez MoWerr Obywatel (1,940 p.)
Fajnie jakby można było sobie programować swoje stronki, np. "go to Ogame", "go to forum Zelent" albo wybieranie wyników wyszukiwania "select first" "select second" itd... :D To moje propozycje. Może jeszcze opcja cofania, ponieważ często się z niej korzysta "go back"
0 głosów
odpowiedź 4 maja 2015 przez edios55 Bywalec (2,600 p.)
Rozwinąć pomysł o wyszukiwanie w google, ale zrobić to w sposób orginalny. Mówię tu o wyszukiwaniu w mapach, obrazach, filmach. Na przykład:

-search on google images ...

-search on google maps...

Mam nadzieje, że pomogłem. Jeśli coś mi przyjdzie do głowy, to dopiszę w komentarzu :)
komentarz 4 maja 2015 przez edios55 Bywalec (2,600 p.)
Dodaje jeszcze coś typu pogoda na styl:

-What's the weather now in ...
0 głosów
odpowiedź 4 maja 2015 przez qvo Obywatel (1,670 p.)
Może to trochę co innego, ale mi się marzy asystent głosowy w telefonie dzięki któremu bez problemu będę mógł ustawić GPS. Bardzo przydatne w samochodzie, gdzie przecież nie mogę podczas jazdy wpisywać ręcznie adresu...
komentarz 4 maja 2015 przez fckueve Dyskutant (9,470 p.)
To raczej nie przejdzie, ponieważ to działa w ten sposób że asysten głosowy u mnie w telefonie wysyła pytanie do serwera na którym się wszystko dzieje...

Można zrobić że znajdzie na mapie, ale raczej drogi "do punktu" nie ustawi...

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 883 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2017 w C# przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 253 wizyt
pytanie zadane 22 lutego 2017 w Nasze projekty przez ShadoWs Bywalec (2,800 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 398 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...