• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wybór sprzętu - pomoc

Object Storage Arubacloud
+1 głos
101 wizyt
pytanie zadane 3 września 2016 w Sprzęt komputerowy przez Sperc Nowicjusz (150 p.)
Czesc, mam zamiar w najbliższym czasie wyposażyć siebie w nowego laptopa. Zrobilłem mały research i znalazlem takie 2 laptopy:
http://www.x-kom.pl/p/275958-notebook-laptop-156-dell-inspiron-3543-i5-5200u-8gb-120500-gf920m.html
http://www.x-kom.pl/p/316981-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-310-15-i3-6100u-8gb-240-gf920mx-srebrny.html#specification
Laptopa bede uzywał głownie w celach edukacyjnych. Ktory z tych laptopow lepiej wybrac?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 3 września 2016 przez Ferdu Gaduła (4,150 p.)

Jeśli faktycznie ma być do celów edukacyjnych to polecam chrombooki. Sprzęt lekki, mobilny, straaaaaaaaaasznie długi czas pracy na baterii, a do tego system śmiga jak ios na macu. Ma się wrażenie jakby chrom os był wręcz stworzony pod danego laptopa. Mówię tutaj o chrombooku od acera jak coś KLIK. Pewny nie jestem ale razem z zakupem takiego chrombooka otrzymujesz masę bajerów od googla ale nie wiem jakich dokładnie. Jedynym minusem takiego acer-a jest to, że produkują go tylko w wersjach białych :/

komentarz 3 września 2016 przez Sperc Nowicjusz (150 p.)
Dzięki za odpowiedź. Tak jak napialem laptop bedzie słuzył głownie w celach edukacyjnych ale nie raz zdarzy sie tak, ze bede chcial zainstalowac np jakąś gre.
Mam mozliwość wybrania jednego z tych laptopów, tylko nie wiem który laptop będzie lepszy pod względem wydajnosci.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 123 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2016 w Sprzęt komputerowy przez szymi666 Bywalec (2,020 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 161 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez mapi15922 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 331 wizyt

92,620 zapytań

141,471 odpowiedzi

319,796 komentarzy

62,002 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...