• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ile warty laptop ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
233 wizyt
pytanie zadane 31 sierpnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)

Cześć!

Chciałem was zapytać ile warty jest mniej więcej taki laptop HP elitebook 8470p i5 + lader ?
Ale że nazwa to nazwa, a on był ulepszany z tego co wiem to mam ss'y ;)

http://goo.gl/xyHXqFhttp://goo.gl/ENMVjK

Jeżeli chcecie jakieś dodatkowe informacje to postaram się odpisać.

Ogólnie zakupiłem go używanego za 230 Euro. Wydaje mi się że to dość mało dlatego nie wiem czy go oddać czy kupić inny, a ten sprzedać w Polsce. 
A dlaczego chcę się "pozbyć" o tuż głupio się przyznać, ale nie działa na nim minecraft (Aaaa dziecko gra w mc hahahha) laptop się po prostu resetuje. I niby nie jest to dla mnie problem wystarczy nie grać w mc, ale nie chcę aby takie coś się działo np podczas programowania.

Dziękuje za wszystkie komentarze i odpowiedzi ;) Pisał Shiro ;)

komentarz 31 sierpnia 2016 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)
Sprzedawać bo nie działa MC? Jest to totalnie bez sensu logika, próbowałeś to naprawić czy cokolwiek ?
komentarz 3 września 2016 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Czy mógłbyś przeczytać uważnie moje pytanie? Zastanawiam się nad jego sprzedaza nie przez Mc lecz dzięki. Nie chcę aby laptop się wyłączal np podczas programowania. Co do naprawy narażone jest w serwisie gwarancyjnym Pozdrawiam
komentarz 3 września 2016 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)

Dobra master przepraszam, nie doczytałem 

ale nie chcę aby takie coś się działo np podczas programowania.

 

komentarz 3 września 2016 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Spoko zdarza się najlepszym.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 1 września 2016 przez Death_Note Początkujący (440 p.)
Laptop może się resetować z powodu przegrzania kości ramu (2,88 GB jest tylko dostępne). Jeżeli zainwestujesz w płytę chłodzącą i wyciągniesz ram, który nastręcza ci problemu, to nie powinien się restartować. Jeśli jednak chcesz go sprzedać, to bardzo podobnego z dyskiem sdd 128 GB, ram 4 GB, 64 bitowym windows 7 kupiłem lekko porysowanego za 750 złotych. Ceny zaczynają się od 678 zł a kończą na 1000 zl o podobnych parametrach. Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam.
komentarz 3 września 2016 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Co to znaczy że tylko 2.88 GR jest dostępne? Dzięki za Odpowiedź.
komentarz 3 września 2016 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)
Edit:

System używa 2.88GB Ramu bo jest to 32 bit. Wystarczy zainstalować 64bit i będzie normalnie obsługiwał 8GB ramu co masz zainstalowane
komentarz 3 września 2016 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Ja się przyznaje że nie znam się na hard ware niestety więc nie wiem.
komentarz 3 września 2016 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Oksy, dzięki za edita

Podobne pytania

–1 głos
3 odpowiedzi 266 wizyt
pytanie zadane 21 sierpnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Jacek Szczęsny Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 519 wizyt
pytanie zadane 28 października 2019 w Sprzęt komputerowy przez fff Gaduła (3,950 p.)
–2 głosów
3 odpowiedzi 480 wizyt
pytanie zadane 18 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)

92,580 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...