• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wysuwane menu w JavaScript

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,718 wizyt
pytanie zadane 31 sierpnia 2016 w JavaScript przez Q_Nick Mądrala (5,010 p.)
Chce zrobić menu wysuwane z jednego diva na mojej stronie. Chce by w tym div ,która ma wysokość np 40px po kliknięciu na przycisk tego menu wysokość zmieniła się na np: 300px i pokazał się nowy div w tym divie z linkami menu. Jeszcze chciałbym aby wysuwało się to płynnie. Proszę o pomoc i mam nadzieje że mnie rozumiecie, bo sam nie znalazłem niczego takiego co bym potrafił bez znajomość js edytować.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 31 sierpnia 2016 przez afferu Mądrala (5,220 p.)
wybrane 31 sierpnia 2016 przez Q_Nick
 
Najlepsza

Możesz spróbować zrobić coś takiego w jQuery : https://jsfiddle.net/31ub6m6z/3/

Nudzi mi się w pracylaugh

komentarz 31 sierpnia 2016 przez Q_Nick Mądrala (5,010 p.)
dokładnie o to chodziło :D

tylko pytanie od laika. Ten kod JS ma być w head czy body?
komentarz 31 sierpnia 2016 przez Q_Nick Mądrala (5,010 p.)
Tylko mi nie działa. Ściągnąłem jquery i to nic nie dało.
komentarz 31 sierpnia 2016 przez afferu Mądrala (5,220 p.)
Musisz dodać jquery, skrypt, css do htmla. Na tej stronie jsFiddle wszystko jest od razu połączone.
komentarz 31 sierpnia 2016 przez Q_Nick Mądrala (5,010 p.)
Tylko kurcze dodałem jQuery tak jak trzeba (przynajmniej mi się tak wydaje) i nie działa. Możliwe że to wina wersji jQuery? Bo pobrałem najnowszą.
komentarz 31 sierpnia 2016 przez afferu Mądrala (5,220 p.)
Zobacz w tym co wysłałem, jaka wersja jest.
komentarz 31 sierpnia 2016 przez Q_Nick Mądrala (5,010 p.)
Tak, to była wina wersji jQuery. Ja miałem 3.10 a trzeba 2.2.4
0 głosów
odpowiedź 31 sierpnia 2016 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)
Buduj menu na liście.

Nie lepiej rozwijać menu po najechaniu na jedną z opcji? Wtedy JS nie jest potrzebny.
komentarz 31 sierpnia 2016 przez Q_Nick Mądrala (5,010 p.)
Można, ale chodzi mi o coś innego. Mam tą stronę http://vscenter.esy.es i mam meni boczne, ale chce je zastąpić przez menu, które wysunie się z diva zawierającego logowanie

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 193 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2016 w HTML i CSS przez ShadoWs Bywalec (2,800 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 316 wizyt
pytanie zadane 16 lipca 2015 w JavaScript przez Gorczevsky Użytkownik (660 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 394 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2021 w HTML i CSS przez Samek2222 Początkujący (440 p.)

92,580 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...