• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Autocomplete - automatyczne uzupełnianie pól tekstowych

Object Storage Arubacloud
0 głosów
546 wizyt
pytanie zadane 25 sierpnia 2016 w JavaScript przez K4mil Użytkownik (560 p.)

Witam,

na swojej stronie miałem "autocomplete" czyli miałem trzy inputy i w pierwszy input miał "połączenie" z bazą, że jak zacząłem w nim wprowadzać początek tekstu to w pozostałych dwóch polach tekstowych automatycznie uzupełniły się informacjami danymi z tej samej tabeli ale z innej kolumny. Może dam przykład,

<!-- 1 --> <input id="samochod" name="samochod" type="text">

<!-- 2 --> <input id="silnik" name="silnik" type="text">
<!-- 3 --><input id="pojemnosc" name="pojemnosc" type="text">

jeśli teraz zacznę wprowadzać np. Op... to on mi podpowie wszystkie samochody zaczynające się na Op i wybieram np. Opel Astra G i pozostałe dwa pola zostaną uzupełnione automatycznie pozostałymi danymi z bazy danych o tym samochodzie.

Kiedyś coś takiego miałem, ale wdrążyłem bootstrap'a i przestało działać bo koliduje z biblioteką js bootstrap'a, teraz pytanie do was czy może macie lub wiecie gdzie mogę znaleźć coś podobnego?

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 346 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 447 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 124 wizyt
pytanie zadane 12 stycznia 2021 w JavaScript przez rethimnon Nowicjusz (130 p.)

92,578 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,653 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...