• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Problem. Ucięty ekran

Object Storage Arubacloud
+1 głos
10,094 wizyt
pytanie zadane 16 sierpnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez SebbaGamess Użytkownik (690 p.)
zamknięte 16 sierpnia 2016 przez SebbaGamess
Mam problem bo kupiłem nowy komputer i monitor i po połączeniu ich mam ucięty ekran z lewej strony. Rozdzielczość którą ma monitor to: 1920x1080. Taka sama rozdzielczość jest ustawiona w ustawieniach systemu.

Jakby co to model mojego monitora: Asus vp247

I komputera: Lenovo IdeaCentre 300-20ISH
komentarz zamknięcia: Pytanie rozwiązane

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 16 sierpnia 2016 przez niezalogowany

jeśli masz przycisk auto albo coś takiego na monitorze to to kliknij - powinno Ci automatycznie wyrównać.

komentarz 27 lipca 2023 przez nu1do Nowicjusz (100 p.)
Pomogło dzięki
+1 głos
odpowiedź 16 sierpnia 2016 przez zperkowski Stary wyjadacz (11,150 p.)
Wydaje mi się, że to powoduje monitor. Poszukaj w ustawieniach monitora proporcji ekranu lub automatycznego dostosowywania ustawień. Jeżeli to nic to nie zmieni to poszukaj jakieś innej opcji w monitorze. Na 90% jestem pewien, że to monitor powoduje. Ewentualnie sprawdź ustawienia sterowników karty graficznej.
0 głosów
odpowiedź 16 sierpnia 2016 przez SebbaGamess Użytkownik (690 p.)
Problem skończony miałem ustawiony Focus Clock na 69, a po ustawieniu na 50 i zmienieniu pozycji ekranu to naprawiłem ten problem.
komentarz 16 sierpnia 2016 przez jaca121212 Nałogowiec (40,760 p.)
Widzę, że jesteś nowy tutaj. Po zadaniu pytania i otrzymanej (rozwiązaniu) odpowiedzi proszę zamknąć pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 196 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,611 wizyt
pytanie zadane 11 października 2016 w Systemy operacyjne, programy przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 4,408 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...