• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Informatyka XXI

Object Storage Arubacloud
–2 głosów
327 wizyt
pytanie zadane 10 sierpnia 2016 w Nasze projekty przez MichałGNU Gaduła (4,330 p.)
Witam! Wczoraj założyłem swojego bloga o informatyce. Proszę Was o opinie na jego temat oraz zachęcam do interakcji z nim. informatykaxxi.blog.pl Wpisy będą pojawiać się w miarę regularnie. Zawsze można podać swój własny temat. Pozdrawiam!
komentarz 10 sierpnia 2016 przez iWantCode Bywalec (2,170 p.)
LITERÓWY!!!
komentarz 1 maja 2017 przez niezalogowany
Strona posiada(ła) plagiaty, więcej info: tutaj: https://www.facebook.com/szymonsiarkiewiczblog/posts/619700408220847

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Póki co tam nic nie ma, więc nie mam co oceniać. A po co jest ostrzeżenie że +18?
komentarz 10 sierpnia 2016 przez MichałGNU Gaduła (4,330 p.)
Portal blog.pl miał taką opcję, to zaznaczyłem ją. Postaram się to usunąć "na dniach".
0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

Anna Mucha pokazała zdjęcie bez bikini. Fani zachwyceni

Proszę cię, usuń te reklamy... Nie obchodzi mnie Anna Mucha, zwł. wchodząc na blog IT.

8
komentarz 10 sierpnia 2016 przez Animal Użytkownik (700 p.)
Reklamy dostosowują sie do twoich wyszukiwań więc .... XD
komentarz 10 sierpnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
No to właśnie widzę jak się dostosowują. Po drugie, nawet wyszukiwarki Google nie używam...

Podobne pytania

+2 głosów
3 odpowiedzi 1,471 wizyt
pytanie zadane 5 maja 2016 w Offtop przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 121 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 260 wizyt
pytanie zadane 26 października 2016 w Offtop przez Grzegorz Giera Początkujący (320 p.)

92,580 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,665 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...