• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Zespół ludzi do wspólnego rozwijania się w programowaniu C++ oraz grafice itd.

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
305 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Animal Użytkownik (700 p.)
zamknięte 16 września 2016 przez Animal

 Witam!

Zacznijmy od początku. Moje zainteresowanie programowaniem w C++ zaczęło się kiedy byłem jeszcze w gimnazjum( koło 1 klasy). Teraz jestem w technikum. Programowania uczę się na poważnie od około 5 miesięcy. Zaraz zaczynam programowanie obiektowe. 

Poszukuję osób chętnych na wspólną naukę i rozwój. Mój pomysł na to polega na:

- na początku dokończenie nauki podstaw, wspierane przez proste projekty i zadania,

- nauka podstawowych bibliotek (szczególnie SFML),

- w późniejszym etapie poznanie Unreal Engine 4 (nie lubię UNITY, pracowałem w obu po kilka tygodni i wybrałem   Unreal),

- finalną fazą będzie stworzenie gry na podstawie SFML lub Unreal Engine 4 (zadecydujemy).

Generalnie plan możemy przedyskutować i pozmieniać.

 

Poszukuję osób które nie odeszłyby z projektu po krótkim czasie (np. z powodu znudzenia, bo programowanie to była chwilowa ekscytacja).

Wymagania:

- wiek 16+ (sam mam 17),

- chęci 

- min. 3 godz tygodniowo (ja pracuję min. 2h dziennie).

 

Poszukuję także osoby która zostałaby kierownikiem projektów. Jej zadanie polegałoby na kontroli, pomocy itd.

Fajnie by było jakby ta osoba posiadała już jakieś umiejętności w programowaniu, a jeszcze lepiej jakby wiedziała jak się pracuje w zespole.

 

Pozdrawiam i zapraszam!

 

Kontakt: 

Przez forum lub na mail: eatenanimal@gmail.com

 

 

Używamy Slacka.

 

 

 

komentarz zamknięcia: Rekrutacja zakończona.

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 9 sierpnia 2016 przez vanowikv13 Bywalec (2,740 p.)
jestem zainteresowany koleś :)
0 głosów
odpowiedź 9 sierpnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

Słyszałem o Trello, Github. Może jest coś co jest lepsze od nich, jeśli nie to które polecacie wybrać.

Slack koniecznie.

1
komentarz 9 sierpnia 2016 przez Animal Użytkownik (700 p.)

Właśnie o tym myślałem, ale nie pamiętałem nazwy. smiley

0 głosów
odpowiedź 9 sierpnia 2016 przez niezalogowany

nauka podstawowych bibliotek (szczególnie SFML),

SFML nie jest biblioteką podstawową

komentarz 9 sierpnia 2016 przez vanowikv13 Bywalec (2,740 p.)
może mu chodziło o początkującego programistę grafiki w grach :)
komentarz 9 sierpnia 2016 przez Animal Użytkownik (700 p.)
Wiem wiem,  chodziło o to, że jest podstawową do robienia gier.
komentarz 9 sierpnia 2016 przez niezalogowany
domyśliłem się ale jednak warto dbać o takie rzeczy
komentarz 9 sierpnia 2016 przez Animal Użytkownik (700 p.)
Tak czy inaczej dzięki.

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 203 wizyt
+4 głosów
0 odpowiedzi 345 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,662 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...