• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wyświetlanie kodu html z mysql z zabezpieczeniem

Object Storage Arubacloud
0 głosów
178 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2016 w PHP przez Dawid Warduliński Obywatel (1,830 p.)
Witam szukam czegoś co pomoże mi zrobić system newsów postów gdzie pole do pisania zawiera panel który ułatwia pisanie nie znając HTML czyli zwiększenie teksty kolor, wyśrodkowanie, wstawienie obrazka czy linku. I zapobiegnie wstawienia kodu który może zmienić wygląd strony czyli nie domknietego diva lub otwarty znacznik Linku.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 29 lipca 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Wybierz jakiegoś CMS-a skoro chcesz nie znając html, css, js itp. Np. Joomla czy wordpress.
komentarz 29 lipca 2016 przez Dawid Warduliński Obywatel (1,830 p.)

Ja znam podstawy html i php chcę napisać skrypt który zabezpieczy mają stronę coś takiego chcę zrobić

1
komentarz 29 lipca 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Konkretnie nie mogę ci powiedzieć jak napisać taki skrypt ale możesz sobie zobaczyć gotowe edytory tekstu CKEditor jest chyba darmowy.
komentarz 29 lipca 2016 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)
Wystarczy, że będziesz bindować parametry i tyle.
komentarz 31 lipca 2016 przez Dawid Warduliński Obywatel (1,830 p.)
Mam zrobiłem poprzez edytor co kolega podał
komentarz 31 lipca 2016 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)
tylko, że edytor nie zabezpiecza twojej strony ;_;
komentarz 19 sierpnia 2016 przez Dawid Warduliński Obywatel (1,830 p.)
Delikatnie zabezpieczy bo wpisane znaki php czy html zamienia na encje html ale nie wiem do jakiego stopnia
komentarz 19 sierpnia 2016 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)

Edytor można wywalić z kodu za pomocą DevTools (który jest już w prawie każdej przeglądarce preinstalowany) i wsadzić tam zwykłego inputa o tym samym atrybucie name.

2
komentarz 19 sierpnia 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

komentarz 31 lipca wink

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 106 wizyt
pytanie zadane 3 marca 2017 w PHP przez Dawid Warduliński Obywatel (1,830 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 416 wizyt
pytanie zadane 15 lipca 2018 w PHP przez Kamil Batorski Obywatel (1,870 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 264 wizyt
pytanie zadane 22 października 2017 w PHP przez tomtomasz Nowicjusz (160 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,663 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...