• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak usunąć Skype'a

Object Storage Arubacloud
+1 głos
1,100 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2016 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
zmienione kategorie 19 lipca 2016 przez Arkadiusz Waluk
Cześć, ma troszeczkę głupie pytanie.

Jak mogę usunąć konto na Skype'a?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 19 lipca 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
http://www.jakusunac.pl/jak-usunac-konto-skype/ Tia google boli, no ale coz. Jedyne co powoem, to że w linku jest zamazywanie konta a nie usuwanie
komentarz 19 lipca 2016 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Link nie działa :/
komentarz 19 lipca 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
http://www.jakusunac.pl/jak-usunac-konto-skype/

 

A tak? niby to samo ale spróbuj u mnie działa.
komentarz 19 lipca 2016 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Error 403 ;)
komentarz 19 lipca 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)

http://www.jakusunac.pl/jak-usunac-konto-skype/

no się w kurze, ok, jak nie odpalni to w google 

jak usunąć konto skype, a potem masz Jak usunąć konto Skype - JakUsunac.pl i klikasy to

komentarz 19 lipca 2016 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

 

Nadal nie działa

komentarz 19 lipca 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
To wpisz w google. Mi dziala
komentarz 20 lipca 2016 przez MrMock Bywalec (2,890 p.)
wejdź w link później przed linkiem dopisz https://
+1 głos
odpowiedź 20 lipca 2016 przez Moras Obywatel (1,620 p.)
Nie wiem czemu, ale też nie mogę wejść na podaną stronę z linka, ale z gdy ją znajdę w google nie ma problemu. Nigdy nie usuwałem konta skype, ale podam cytat z wspomnianej wyżej strony:

"Jeśli chcesz usunąć nazwę użytkownika Skype’a z katalogu Skype’a, musisz skontaktować się z Działem Obsługi Klienta Skype’a. Usunięcie twojej nazwy z katalogu może potrwać do dwóch tygodni. Po usunięciu nazwy użytkownika Skype’a z katalogu Skype’a będzie się ona nadal wyświetlać na listach kontaktów osób, które dodały cię do kontaktów. Tylko te osoby mogą usunąć cię ze swoich list kontaktów. Nawet jeśli tego nie zrobią, nie będą mieć możliwości nawiązywania z tobą rozmów przez Skype’a. Jeżeli natomiast chcesz usunąć Twoją nazwę Skype z ekranu logowania, np. w komputerze w pracy, wykonaj następujące czynności:

1. Zamknij Skype’a.

2. Kliknij dwukrotnie Mój komputer i z menu Narzędzia wybierz Opcje folderów, a następnie na karcie Widok sprawdź, czy jest zaznaczona opcja Pokaż ukryte pliki i foldery.

3. Usuń folder mający nazwę tak, jak Twoje konto Skype. Znajdziesz go w kataloguC:\Documents and settings\Nazwa użytkownika systemu Windows\Application data\Skype (w Windows Vista jest to katalog C:\Documents and settings\Nazwa użytkownika systemu Windows\Appdata\Roaming)."

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 185 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 349 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 136 wizyt
pytanie zadane 1 kwietnia 2020 w Sieci komputerowe, internet przez KacperNP Nowicjusz (140 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...