• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomodoro Clock javascript

Object Storage Arubacloud
0 głosów
230 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2016 w JavaScript przez uRTLy Bywalec (2,420 p.)
edycja 26 czerwca 2016 przez uRTLy
Siemaneczko,

Mam kod odpowiedzialny za pomodoro clock czyli zegar odliczajacy od ustawionego czasu przez użytkownika ( mam plus i minus który zwiększa/zmniejsza ten czas). Użytkownik klika przycisk i zaczyna się odliczanie. Po odliczeniu jest przerwa ( też można ustawić jej długość) czyli np 25 minut trwa sesja i jest odliczana w dół a potem 5 minut przerwy odliczana od nowa i tak w kółko, nic skomplikowanego.

Teraz muszę przerobić ten kod tak abym mógł dzięki niemu na stronie mieć niezliczoną ilość zegarów każdy niezależnie działający z osobnymi plusami minusami najlepiej po podaniu programowi nowego ID. Chodzi o reuzywalnosc kodu. Tylko nie wiem jak się za to zabrać. Jestem świadom modułów ale chodzi o to aby to był jeden moduł który mi to umożliwi. Póki co mam stały kod HTML.

KOD:

https://github.com/uRTLy/Pomodoro-Clock

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+5 głosów
3 odpowiedzi 413 wizyt
pytanie zadane 1 września 2016 w JavaScript przez pietrzakacper Mądrala (7,480 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 215 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2016 w JavaScript przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 193 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2019 w C# przez KazikBozia Obywatel (1,600 p.)

92,580 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,665 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...