• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Na czym polega ta weryfikacja ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,916 wizyt
pytanie zadane 27 kwietnia 2015 w Offtop przez Szymon Szendzielorz Obywatel (1,560 p.)
Niedawno pojawiły się nowe Weryfikację antyspamowe, i na czym polega ta ? http://zapodaj.net/fabe8b06f1f4a.png.html (Wrzucałem na szybko, sorry za słaby hosting Xd) Chodzi mi o to kiedy on potwierzdza ze nie jestem botem a kiedy ze jestem Pozdrawiam

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 27 kwietnia 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
wybrane 27 kwietnia 2015 przez Szymon Szendzielorz
 
Najlepsza
+1 głos
odpowiedź 27 kwietnia 2015 przez Arsetus Gaduła (4,760 p.)
edycja 28 kwietnia 2015 przez Arsetus
Jest to dość prosty filtr antybotowy, gdyż w większości przypadków wystarczy tylko kliknięcie na kwadracik i poczekanie aż się załaduje. Bot odrazu po zaznaczeniu próbuje kliknąć na kolejny przycisk, a filtr ładuje się różną ilość czasu. Jeśli klikniesz i to się jeszcze nie załaduje, a ty już klikniesz na kolejne, to znaczy że bot. Czasami jest on również przebudowywany i ludzie dodają do niego jakąś zagadkę, np. z 6 obrazków kliknij na kota.

Miłego dnia (u mnie już się taki zaczął, wy też powinniście taki mieć).

Pozdrawiam.

#edit: A niech będzie ta moja odpowiedź mimo, że kolo wyżej podesłał idealną odpowiedź na pytanie.

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 413 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2015 w Offtop przez procent Obywatel (1,140 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 166 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 719 wizyt
pytanie zadane 3 lutego 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Xenon02 Nowicjusz (190 p.)

92,579 zapytań

141,429 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...