• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Borland C++ Builder Extensions.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
263 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2016 w C i C++ przez MamNaImieTomek Nowicjusz (220 p.)
edycja 1 czerwca 2016 przez MamNaImieTomek
Dzień dobry.

Jestem w takiej sytuacji, że powracam do projektu który powrócił po 3 latach. Został on napisany w Borland C++ Builderze.

Za ten czas zdołałem się trochę nauczyć, poznać inne IDE i inne edytory.

Teraz, gdy potrzeba jest pisać w BCB odczuwam poważny niesmak do takich drobnych rzeczy, które udostępniały mi snippety sublime, czy produkty JetBrainsa. Rzeczy o których piszę to choćby domykanie tagów, czy automatyczne wcięcia jak również, a raczej przede wszystkim THEME'sy.

Czy istnieją gdzieś w internecie rozszerzenia do Buildera które byłyby w stanie powiększyć możliwości ( choćby ) samego edytora? Czy znajdę gdzieś jakieś przygotowane theme które wyglądem odpowiadałby intellij'owi, sublime'owi, atomowi, czy phpstormowi?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 1 czerwca 2016 przez maly Nałogowiec (37,190 p.)

Nie oczekuj od tak leciwego oprogramowania nowoczesnych rozwiązań, możliwe że część z tego co opisałeś gdzieś jest, ale pewnie będą to płatne rozszerzenia i nie mam pojęcia gdzie tego szukać.

Możesz zajrzeć na http://www.gexperts.org ale czy coś tam znajdziesz z tego co potrzebujesz to niewiem.

komentarz 1 czerwca 2016 przez MamNaImieTomek Nowicjusz (220 p.)
Czy naprawdę uważasz, że wygenerowanie dodatkowego nawiasu, podczas wrzucenie pierwszego, czy zrobienie wcięcia po otwarciu nawiasu klamrowego to aż tak nowoczesne rozwiązanie?

Zauważyłem, że jest możliwość ręcznej zmiany kolorów dla wybranych elementów w builderze. Więc dlaczego nie znalazłaby się osoba, której bardziej odpowiadałoby ciemne tło ( i nie mówie o tym wyglądzie który w builderze nazywa się twilight - bo jest żałosny ).
komentarz 1 czerwca 2016 przez maly Nałogowiec (37,190 p.)
To oprogramowanie zostało napisane jakieś 15 lat temu więc czego się spodziewasz.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,152 wizyt
pytanie zadane 23 lutego 2017 w C i C++ przez FurryWindly Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 227 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 244 wizyt
pytanie zadane 13 stycznia 2018 w C i C++ przez MikeMG Początkujący (330 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...