• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Z kąd/ z czego uczyć się programowania JS/Unity.

Object Storage Arubacloud
–2 głosów
360 wizyt
pytanie zadane 28 maja 2016 w OpenGL, Unity przez Jakub Gonera Nowicjusz (140 p.)
Skończyłem kurs programowania z zakresu unity/js lecz jak zwykle bywa masy rzeczy nie zdążyliśmy poruszyć jak audio itp. Moje pytanie skąd się uczyć. Zależy mi na pozostaniu w js i unity. Sam szukałem po internecie lecz nie zdołałem znaleźć sensownego źródła nauki a chociaż angielski opanowałem na mniej więcej średnim poziomie z docsów unity nie rozumiem prawie nic więc proszę o polsko-języczne źródła.
1
komentarz 28 maja 2016 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
1
komentarz 6 sierpnia 2016 przez Serwex Użytkownik (810 p.)
Z kątowni.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 28 maja 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Nie ma sensu szukać poradników skoro podstawy już znasz, po podstawach zawsze należy szukać na stackoverflow/dokumentacji/youtubie konkretnych rzeczy które są ci potrzebne lub których chcesz się nauczyć. Poradniki służą właśnie do nauki podstaw.
komentarz 28 maja 2016 przez Jakub Gonera Nowicjusz (140 p.)
ok stackoverflow jest po angielsku docsy też a na yt mało co jest pożądnego kontentu na ten temat
komentarz 28 maja 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Bo po polsku niewiele znajdziesz. Podaję ci przykłady gdzie cokolwiek znajdziesz.
komentarz 28 maja 2016 przez Jakub Gonera Nowicjusz (140 p.)
ok ale np audio nw z której strony to wogóle ugryźć a zakładam że takich rzeczy jest więcej
0 głosów
odpowiedź 29 maja 2016 przez mitelak Pasjonat (23,330 p.)
Osobiście nie zajmuję sie unity, ale jeżeli szukasz takich rzeczy jak audio w unity najprościej w google wpisać "unity audio javascript" w ten sposób na przykład trafiłem na takie filmy, które powinny Ci rozjaśnić co i jak nawet jeżeli nie znasz angielskiego na poziomie zaawansowanym
 https://www.youtube.com/watch?v=hbjB80-Mc7E
https://www.youtube.com/watch?v=MT_uL-ulE-A

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 389 wizyt
pytanie zadane 27 maja 2018 w OpenGL, Unity przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 800 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca 2016 w OpenGL, Unity przez niezalogowany
–2 głosów
5 odpowiedzi 402 wizyt
pytanie zadane 30 listopada 2015 w JavaScript przez anloko123 Nowicjusz (130 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...