• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Facebook-like

Object Storage Arubacloud
+1 głos
277 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2016 w Offtop przez tirex Gaduła (4,430 p.)
W jaki sposób mogę dodać "lubię to" z FB do każdego postu,każdej podstrony?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 24 maja 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
https://developers.facebook.com/docs/plugins/like-button

Tu jest wszystko. A dodanie do każdej podstrony to już zależy jak masz zrobioną stronę, wystarczy po prostu wszędzie tam gdzie ma to być umieścić kod.
komentarz 24 maja 2016 przez tirex Gaduła (4,430 p.)
dzięki Arek:)
2
komentarz 24 maja 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Można też skorzystać z twiga i w szablonie bazowym umięścić tylko raz ten kod ;)
komentarz 24 maja 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Pewnie, dlatego napisałem, że nie wiem jak kolega ma zrobioną stronę. Jeśli ma wpisy pobierane z bazy i generowane w PHP to tam gdzie jest wyświetlanie wystarczy raz dokleić. Jeśli ma zrobione jakieś includowanie treści/struktury z zewnętrznego pliku to tam. A jeśli jest szczęśliwym użytkownikiem Twiga (polecam) to wystarczy umieścić jak już napisałeś w szablonie bazowym i wszystkie dziedziczące po nim będą od razu to miały ;)
+1 głos
odpowiedź 24 maja 2016 przez Michau Xlow Pasjonat (15,190 p.)

Hej, kiedyś posłużyłem się tą stronką
za jej pomocą można automatycznie wygenerować kod na tak zwany "like button"

komentarz 24 maja 2016 przez tirex Gaduła (4,430 p.)
dzięki Michau:)

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 219 wizyt
pytanie zadane 27 maja 2017 w PHP przez dervil Gaduła (3,030 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 145 wizyt
pytanie zadane 19 marca 2016 w JavaScript przez jajoxd15 Gaduła (3,740 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 135 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...