• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed WINDOWS 10 64bit oraz sterowniki radeon 4870

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,048 wizyt
pytanie zadane 11 maja 2016 w Sprzęt komputerowy przez Azzer Nowicjusz (160 p.)
zamknięte 11 maja 2016 przez Azzer
Witam.
Posiadam radeona 4870 oraz system Windows 10 64bit. Nie mogę zainstalować sterowników do tej karty. Kiedyś gdy świeżo po formacie odpaliłem komputer wszystko luks śmigało wraz ze sterownikami, które pobrałem bodajże na windows 7, ponieważ nie ma już wsparcia na win 8/10. Po pewnym czasie pożyczyłem od kumpla radeona 7750 i trochę z niego korzystałem. Wczoraj mu oddałem kartę i zamontowałem mojego 4870. Odinstalowałem sterowniki z radeona 7750 i zainstalowałem te od 4870 na win 7. Nie mam pojęcia jak mogę sobie poradzić z tym problemem.

Pisałem już do AMD z tej sprawie i powiedzieli aby zaaktualizować Windows Update. Zrobiłem tak a system nadal nic.
Używałem autodetect'a do sterowników a dostałem komunikat, że: "Nie wykryto obsługiwanego sprzętu AMD".
komentarz zamknięcia: Naprawiłem

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 maja 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
edycja 11 maja 2016 przez marko
Na stronie producenta są sterowniki do Twojej karty i systemu którego używasz?
http://www.sapphiretech.com/download.asp?lang=eng,tu znajdziesz.
I jeszcze jedno głupie pytanie.Czy uruchamiasz instalację sterownika "uruchom jako administrator"?Możliwe że tak trzeba? :)

Pozdrawiam.
komentarz 11 maja 2016 przez Azzer Nowicjusz (160 p.)
Nie ma
komentarz 11 maja 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
Takie cosik znalazłem http://us.dl.sapphiretech.com/archive/gm/drivers/AMD_Catalyst_Software_autodetectutility.exe

Wybrałem RADEON 4000 Series

w drugim "okienku wybrałem HD 4800

wyświetla się lista,jest tam też Twoja karta.

Download,daj znać,potem zobaczymy :)
0 głosów
odpowiedź 11 maja 2016 przez Azzer Nowicjusz (160 p.)
Już poradziłem sobie :D użyłem programu drivers toolskit :D

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 236 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2022 w Sprzęt komputerowy przez ZielonyWeWszystkim Początkujący (270 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 434 wizyt
pytanie zadane 25 kwietnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Zychu Użytkownik (710 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 380 wizyt
pytanie zadane 18 września 2022 w Systemy operacyjne, programy przez MacieKap Bywalec (2,400 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...