• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

C++ problem z pamięcią

Object Storage Arubacloud
–2 głosów
127 wizyt
pytanie zadane 9 maja 2016 w C i C++ przez Manickus Obywatel (1,030 p.)
Program się sypie prawdobodobnie nieprawidłowe zarządanie pamiecią, ktoś pomoże?

http://przeklej.org/file/REhT3C/biblioteka.zip

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 9 maja 2016 przez Porcupine Nałogowiec (31,560 p.)
Nikt raczej nie chce pobierać pliku z hostingu... Powinieneś wrzucić kod bezpośrednio na forum, a jeśli jest zbyt długi to skorzystać z jakiegoś serwisu, który udostępnia wrzucanie kodu samego w sobie np. pastebin, morse.swirski.name, gist itd...
komentarz 9 maja 2016 przez Manickus Obywatel (1,030 p.)
Tak będę wrzucał kilka class bezpośrednio na forum, wiem że jest późno ale włączamy myślenie a nie nabijamy bezsensownie posty...

Jedynym mądrym wyjściem wrzucenia tego jest jakieś respozytorium typu git.

Widzisz pobierać pliku Ci się nie chce, ale napisać 5 linijek to już bardziej.
komentarz 9 maja 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
Tu nie chodzi o lenistwo, tylko o to że razem z tym niekiedy mogą się pobrać jakieś śmieci. Wiem że to mało prawdopodobne. Ale mój brat tak kiedyś pobierał jakieś screeny i se kompa wirusami zaśmiecił. (kupił za 2k zł odsprzedał mi za 800 zł a wystarczyło go sformatować xD)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 197 wizyt
pytanie zadane 15 maja 2018 w C i C++ przez asdasd Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 483 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 159 wizyt
pytanie zadane 4 grudnia 2015 w C i C++ przez timati Bywalec (2,060 p.)

92,580 zapytań

141,433 odpowiedzi

319,665 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...