• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

składanie , sprzęt komputerowy

Object Storage Arubacloud
0 głosów
175 wizyt
pytanie zadane 7 maja 2016 w Sprzęt komputerowy przez MchauWr Nowicjusz (210 p.)
edycja 7 maja 2016 przez MchauWr
Dzień dobry mam mały dylemat w sprawie składania komputera .zadaje sobie pytanie czy lepiej złożyć sobie samemu czy polecieć do jakiejś firmy która siedzi w temacie od dłuższego czasu ??

z jednej strony napewno przyjemniej mi by sie grało na samemo złożonym . pare razy próbowałem rozkładac i składac komputer i nie jest tak źle .najgorzej z chłodzeniem do procesora XD . a po za tym to proste . czy lepiej dac komus zarobić i jak cos sie zepsuje to niech ta osoba nam reklamuje i załatwia sprawe czy samemu gdzie jest wszystko taniej ale samemu musisz zgłaszać jak cos ci pojdzie??

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 7 maja 2016 przez R.orlinski Mądrala (5,490 p.)
wybrane 7 maja 2016 przez MchauWr
 
Najlepsza
Samemu. Wystarczy się troszkę zainteresować i nie musisz nikomu tego zlecać. ;)
komentarz 7 maja 2016 przez MchauWr Nowicjusz (210 p.)
pare razy składałem i mysle ze nie bede miał z tym problemu . dobrać też bo jak nie bede pewny to wrazie czego tutaj sie z tym zgłosze ;). tylko brakuje mi odpowiedzi na pytanie "czy lepiej taniej a wszystko na mojej głowie czy drożej a mam osobe która bedzie za mnie reklamowac i odpowiadac jak cos sie zepsuje itp ."
komentarz 7 maja 2016 przez R.orlinski Mądrala (5,490 p.)
Nie sądzę aby ktokolwiek, kto złoży Ci komputer będzie później do niego wracać jak coś się zepsuje. Na pewno nie w cenie złożenia.
komentarz 7 maja 2016 przez MchauWr Nowicjusz (210 p.)
rozumiem dziekuje za odpowiedz ^^. przekonał mnie pan zeby samemu złożyć komputer
komentarz 7 maja 2016 przez R.orlinski Mądrala (5,490 p.)
Bardzo się cieszę, powodzenia i pozdrawiam. :)
komentarz 8 maja 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
Witam :)Jeśli masz smykałkę do składania,dlaczego nie?jak najbardziej.

W uzupełnieniu dodam.Istnieją serwisy w których zamawiasz interesujące Cię podzespoły,składają to bez pobierania dodatkowej opłaty za montaż.Przychodzisz odbierasz sprzęt wraz z listą podzespołów którą ustaliłeś wcześniej no... i gwarancja.Wadą tego sposobu jest to,że nie ma tego dreszczyka emocji,który występuje przy samodzielnym składaniu ;)

Powodzenia

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 223 wizyt
pytanie zadane 6 kwietnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez Macheroni Użytkownik (970 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 195 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2018 w Sprzęt komputerowy przez bimbrownik Mądrala (5,180 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 294 wizyt
pytanie zadane 20 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Aviis Początkujący (300 p.)

92,576 zapytań

141,425 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...