• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Serwis o pilce noznej

Object Storage Arubacloud
0 głosów
393 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2016 w Nasze projekty przez larry43 Początkujący (250 p.)

Witam 

jak w temacie chciałbym stworzyć serwis o tematyce piłki nożnej na którym można by było sprawdzać wyniki poszczególnych lig meczy itd jakieś drobne statystyki czy historia wyników również by się przydała coś typu "wyniki.com" i tu mam parę pytań ponieważ nie jestem super jakimś webmasterem w ogóle nie jestem nim :) Interesuje się piłką i po prostu chciałbym zrobić coś takiego dla siebie.

1. Tabele ligowe zastanawiałem się jak można by było zrobić taka tabele samemu żeby pobierała wyniki z jakiejś strony i automatycznie wszystko obliczała ale zapewne jest z tym dużo pracy i nawet nie wiem czy lepiej by było napisać to w javie czy w C++ czy innym języku (jakieś podstawy coś tam umiem pewnie to za mało ale chętnie bym się nauczył tylko prosiłbym o naprowadzenie) lub druga możliwość dużo szybsza i prostsza skopiowanie tabel z serwisów które to udostępniają typu "tabelepilkarskie.com" ale coś takiego wydaje mi się zbyt łatwe chciałbym zrobić taka tabele samemu i mieć z tego satysfakcje.

2. Stronę którą już zrobiłem ma pewnie parę wad chętnie się dowiem jakich :) np: menu zrobione w tabeli .... podobno się nie używa tabel do robienia menu zrobiłem tak ponieważ grafika i napis obok niej mi się ciągle rozjeżdżał a w tabeli jest wszystko elegancko.

3. Nie wiem czy dobrze myślę żeby po kliknięciu jakiejś ligi nie ładowała mi się cała nowa strona tylko sam Content jak by dało rade to by dużo zmieniło nie musiałbym mieć tyle podstron tylko jak to można zrobić ? 

Chętnie przygarnę kilka dobrych rad :) pozdrawiam tak wygląda moja strona 

 

1 odpowiedź

–1 głos
odpowiedź 25 kwietnia 2016 przez mowmiheniek Stary wyjadacz (11,900 p.)
No gdzie ta strona?

Tabel się używa do prezentacji danych tabelarycznych.

Poczytaj trochę o css i tabele nie będą ci potrzebne (jedynie do przedstawienia wyników meczy).

Podobne pytania

+3 głosów
4 odpowiedzi 364 wizyt
+5 głosów
8 odpowiedzi 1,476 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 328 wizyt
pytanie zadane 1 października 2021 w Nasze projekty przez Marian Wolski Nowicjusz (130 p.)

92,620 zapytań

141,473 odpowiedzi

319,812 komentarzy

62,003 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...