• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Problem z uruchomieniem - zacina sie

Object Storage Arubacloud
+1 głos
178 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez rubiikk Obywatel (1,900 p.)
zamknięte 2 lipca 2017 przez rubiikk
Cześć. Pisze do Was z komórki. Za brak polskich znaków przepraszam. Mam od kilku godzin problem z komputerem. Podczas próby uruchomienia komputera i zaladowania pulpitu wszystkie procesy staja i komputer zacina sie. Nie moge poprawnie uruchomić komputera. Wszystko zaczelo się o usunięcia dwóch folderów z photoshopem. Podejrzewam, ze problem może leżeć w jakimś wirusie lub wadliwym rejestrze. Od czego zacząć diagnostykę i naprawę problemu?
komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2016 przez Fenix Nałogowiec (26,750 p.)
Może zacznij od napisania jaki to jest system.
komentarz 24 kwietnia 2016 przez rubiikk Obywatel (1,900 p.)
Windows. W tagach tylko dodałem :(
0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2016 przez Konrad Nabożny Stary wyjadacz (13,460 p.)
Spróbuj w trakcie uruchamiania przejść do zaawansowanych opcji rozruchu, w tym celu od razu po uruchamianiu komputera wciskaj klawisz F8. Jeżeli będziesz widział różne opcje do wyboru, wybierz tą, która pozwoli ci na uruchomienie systemu z ostatnio znaną poprawną konfiguracją.
komentarz 24 kwietnia 2016 przez rubiikk Obywatel (1,900 p.)
Chyba pomoglo, dziekuje. Jeszcze wrócę ze szkoły i sprawdzę to - jak będzie cos jeszcze nie tak, to napisze.
komentarz 24 kwietnia 2016 przez rubiikk Obywatel (1,900 p.)
Jednak za wiele to nie pomoglo.
komentarz 24 kwietnia 2016 przez PaVLo Nowicjusz (160 p.)
Spróbuj uruchomić system w trybie awaryjnym i przeskanuj programem Malwarebytes

https://pl.malwarebytes.org/mwb-download/
0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2016 przez rubiikk Obywatel (1,900 p.)
Skanowanie malwarem nie przyniosło żadnych pozytywnych efektów - fakt, usunąłem kilka wirusów, ale nadal występują problemy z uruchomieniem komputer. Nadal podczas ładowania pulpitu wszystko zawiesza się. Wyczyściłem również rejestr CCleanerem. To nie jest jakiś stary i słaby komputer, więc nie ma mowy o tym, aby pamięć RAM lub procesor nie wyrabiały. Ktoś ma jakieś pomysły, co dalej?
komentarz 24 kwietnia 2016 przez rafal1997 Gaduła (3,180 p.)
Może przywracanie systemu. F8 -> tryb awaryjny -> uruchom -> przywracanie systemu.
komentarz 24 kwietnia 2016 przez rubiikk Obywatel (1,900 p.)
Przywracanie nie zadziała bo wyświetla mi, że nie mam żadnej kopi systemu o,O
komentarz 27 kwietnia 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
Witam.Myślę że warto do diagnostyki uruchomić minta lub ubuntu w trybie live. popracuj na jednej z nich(dystrybucji).Powinieneś w ten sposób wyeliminować uszkodzenie sprzętowe.Warto też poświęcić trochę czasu na zdiagnozowanie HDD oraz RAM.Jeśli wszystko pójdzie prawidłowo.To przynajmniej będziesz wiedział że problem istnieje w samym Windowsie.
komentarz 27 kwietnia 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
Nowe i "potężne" komputery mają prawo też się uszkodzić ;)
komentarz 2 lipca 2017 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Czy w trybie awaryjnym też się zacina?
Spróbój przeczyścić z kurzu.
Idź do jakiegoś 'zakładu gdzie naprawiają kompy' i spróbój.
Przeskanuj być może jest Virus ale słaby na twój komputer i nieumie sie wyrobić :)
komentarz 2 lipca 2017 przez rubiikk Obywatel (1,900 p.)
Ale odkop...
komentarz 2 lipca 2017 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
jak będzie działać zamknij temat

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 428 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 232 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2016 w Java przez timati Bywalec (2,060 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 911 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2020 w C# przez zdridox Nowicjusz (210 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...