• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z instalacją theme do sublime text 2

Object Storage Arubacloud
0 głosów
345 wizyt
pytanie zadane 2 kwietnia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez iwan9449 Pasjonat (20,810 p.)

Witam, próbuję zainstalować theme do sublime text 2, niestety efekt znacznie odbiega od tego co prezentują screeny na githubie. Konkretnie mam na myśli ten motyw https://github.com/karelvuong/st-fox 

U mnie prezentuje się on następująco:

Natomiast plik z user preferences wygląda tak:

{
	"color_scheme": "Packages/Theme - Fox/fox.dark.tmTheme",
	"theme": "Fox.sublime-theme",
	"font_face": "Monaco",
	"font_size": 11
}

Jak widać górne zakładki nie wyglądają u mnie tak jak powinny, w sidebarze brakuje ikon. Poza tym w zakładkach jak i w sidebarze mam inne fonty (font kodu na ss'ach też wygląda na "bold"). Dopiero przesiadam się na st2 i nie do końca wszystko ogarniam. Bardzo proszę o pomoc :)

Pozdrawiam!

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 2 kwietnia 2016 przez GaCeL Dyskutant (7,500 p.)

Zainstaluj "Package Control", kliknij CTRL + ` gdy masz otworzone Sublime Text oraz wklej w tej konsoli:
 

import urllib2,os,hashlib; h = '2915d1851351e5ee549c20394736b442' + '8bc59f460fa1548d1514676163dafc88'; pf = 'Package Control.sublime-package'; ipp = sublime.installed_packages_path(); os.makedirs( ipp ) if not os.path.exists(ipp) else None; urllib2.install_opener( urllib2.build_opener( urllib2.ProxyHandler()) ); by = urllib2.urlopen( 'http://packagecontrol.io/' + pf.replace(' ', '%20')).read(); dh = hashlib.sha256(by).hexdigest(); open( os.path.join( ipp, pf), 'wb' ).write(by) if dh == h else None; print('Error validating download (got %s instead of %s), please try manual install' % (dh, h) if dh != h else 'Please restart Sublime Text to finish installation')

Następnie zaczekaj aż się zainstaluje i kliknij CTRL + SHIFT + P wybierz Package Control: Install Package i wpisz tam Theme - Fox kliknij na to 2 razy i zaczekaj aż się zainstaluje.

Gdy już to zrobiłeś wystarczy aktywować wygląd. Wybierz z menu Preferences -> Settings - User  i wklej tam ten kod:
 

{
  "theme": "Fox.sublime-theme",
  "color_scheme": "Packages/Theme - Fox/fox.dark.tmTheme"
}

Po tym wszystkim należy jeszcze tylko uruchomić jeszcze raz Sublime Text.

komentarz 2 kwietnia 2016 przez iwan9449 Pasjonat (20,810 p.)
Nie jestem pewien czy przeczytałeś moje pytanie :) Wydaje mi się, że dość jasno przedstawiłem sytuację, theme mam już zainstalowany, ale nie wygląda on tak jak powinien i to jest problemem :)

Pozdrawiam!
komentarz 2 kwietnia 2016 przez GaCeL Dyskutant (7,500 p.)
Więc zainstaluj jeszcze raz, popełniłeś gdzieś błąd.
komentarz 2 kwietnia 2016 przez iwan9449 Pasjonat (20,810 p.)
instalowałem kilkukrotnie, korzystając z package control oraz manualnie, niestety efekt ciągle ten sam
0 głosów
odpowiedź 2 kwietnia 2016 przez Porcupine Nałogowiec (31,560 p.)
A tak właściwie, co konkretnie jest nie tak? :) Bo jak tak patrzę to w sumie podobne... Z tą różnicą, że screeny z gita przedstawiają inne języki, więc mają automatycznie trochę inny highlight... No i są robione na mac'u przy bardzo mocno podświetlonym ekranie...
komentarz 3 kwietnia 2016 przez iwan9449 Pasjonat (20,810 p.)
Chodzi mi o brak ikon w sidebarze odpowiadających typom plików, inaczej wyglądające zakładki z aktualnie otwartymi plikami oraz inny font w sidebarze jak również w owych zakładkach. :) Zdaję sobie sprawę, że są to drobne różnice, ale jak to się mówi - diabeł tkwi w szczegółach, a mnie takie drobne mankamenty strasznie denerwują :)

Pozdrawiam!
0 głosów
odpowiedź 3 kwietnia 2016 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Warto to odinstalowac i zainstalować ATOM
komentarz 3 kwietnia 2016 przez GaCeL Dyskutant (7,500 p.)
A ja proponuję Phpstorm, wersję trial :P
komentarz 3 kwietnia 2016 przez iwan9449 Pasjonat (20,810 p.)
phpstorm moge miec na licencji studenckiej :) Dzięki za rady, ale nie proszę o pomoc w wyborze środowiska tylko o pomoć w rozwiązaniu mojego problemu :)

Pozdrawiam!

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 153 wizyt
0 głosów
5 odpowiedzi 263 wizyt
pytanie zadane 2 lutego 2017 w Systemy operacyjne, programy przez niko64 Użytkownik (630 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 214 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...