• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Praca w internecie.

Object Storage Arubacloud
+5 głosów
624 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2015 w Offtop przez aspoka Mądrala (5,290 p.)
Witam, mnie jak i zapewne wielu innych interesuje jak można zarabiać w internecie, nie chodzi mi tutaj o jakieś wielkie pienądze, ale znowu portale typu skarbonka też nie wchodą w gre. Jeśli ktoś z was ma jakiś pomysł doświadczenie albo wie gdzie można zarobić to proszę o podanie tych sposobów.

Pozdrawiam

6 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2015 przez el_dawidos Bywalec (2,090 p.)
Najlepiej zarobisz robiąc to co kochasz :D zmuszanie się do czegoś nie ma sensu :) dlatego właśnie wielki szacunek dla Pana Mirosława że ma czas dla nas początkujących :)
komentarz 20 kwietnia 2015 przez aspoka Mądrala (5,290 p.)
Niby racja. Ale ja początkujący nie jestem w stanie jeszcze na tym zarobić a potrzebyje pieniędzy by się rozwijać. :D
komentarz 22 czerwca 2015 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)

Steve Job - Piękne słowa 

+1 głos
odpowiedź 20 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Możesz zostać freelancerem i ogłaszać się, podejmować zlecenia i za to dostawać kasę :D
komentarz 20 kwietnia 2015 przez aspoka Mądrala (5,290 p.)
Do freelancera rakuje mi jescze troche umiejętności, ale zapytam, gdzie można się ogłaszać?
komentarz 20 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
NIe wiem, np tu:http://www.freelanceria.pl/

Spytaj Pana Mirka, sam jest freelancerem, więc wie :D
komentarz 20 kwietnia 2015 przez aspoka Mądrala (5,290 p.)
O tym nie pomyślałem. Dzięki
komentarz 22 czerwca 2015 przez KamilKulig Gaduła (3,670 p.)

Polecam  www.freelancer.com

+1 głos
odpowiedź 20 kwietnia 2015 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Przy utworzeniu dobrego serwisu (myślę że ten nadaje się jak najbardziej) możesz wejść w program partnerski. Umieszczasz kilka zgrabnych płatnych reklam. Jeśli strona jest rozwijana to przynosi zyski.
komentarz 20 kwietnia 2015 przez aspoka Mądrala (5,290 p.)
w sumie czemu nie, od dawna maże o zrobieniu jakiegoś serwisu internetowego. Nie wiesz ile to może być w ciągu roku?
komentarz 20 kwietnia 2015 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Proponuje sprawdzenie yt. Kiedyś jeden gość zrobił film ile zarobił na programie partnerskim chomikuj. To jedeno z prostszych rozwiązań. Strona nie musi przechodzić weryfikacji.
0 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Najpopularniejszym sposobem są filmiki na youtube. Jeśli jesteś dość popularny to możesz zarabiać na reklamach coś koło 50$ miesięcznie, ale oczywiście to zależy od popularności. Drugim sposobem jaki ja znam, to sprzedawanie kart kolecjonerskich na Steamie. Każda z nich kosztuje coś koło kilku, kilkunastu, a czasem jak jest rzadka kilkudziesięciu... centów :D Ale jednak to coś :)
0 głosów
odpowiedź 22 czerwca 2015 przez sonia Nowicjusz (140 p.)
Make-Cash.pl jest forum gdzie zmożesz znalezć dużo informacji . Polecam))
0 głosów
odpowiedź 22 czerwca 2015 przez niezalogowany
Ja kiedy jeszcze się uczyłem, pracowałem dla firmy zajmującej się SEO. Moim zadaniem było pisanie postów na forach ;)

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 815 wizyt
pytanie zadane 23 grudnia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Rafal2196 Nowicjusz (220 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 215 wizyt
+2 głosów
1 odpowiedź 512 wizyt

92,583 zapytań

141,433 odpowiedzi

319,668 komentarzy

61,966 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...