• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Tutoria.pl - kursy za darmo na youtube!

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,073 wizyt
pytanie zadane 21 marca 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Yoyo Użytkownik (710 p.)
Hej!

Przeglądając YouTube przypadkiem zauważyłem, że większość (a może i nawet wszystkie) kursy z tutoria.pl są udostępnione tam za darmo. A nie widziałem informacji na ten temat na forum.

Myślę, że warto o tym wiedzieć. Moim zdaniem jest tak kawał solidnej wiedzy dla początkujących i może to stanowić dobry i przyjemny start.

Mamy tam między innymi HTML, CSS, PHP, jQuery,Wordpress, Bootstrap, Phptoshop, Lightroom.

Link do kanału:

https://www.youtube.com/user/ghxx

 

A tak przy okazji, wiecie co się stało, że tutoria istnieje już tylko na youtube? I znacie imię i nazwisko prowadzącego kursy? Bo kojarzę ten głos, ale nie wiem skąd :)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 21 marca 2016 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Może by zrobić taki post do którego by się wrzucało linki do kanałów / stron z kursami, podzielić można by to wtedy na kategorię takie jak HTML, CSS etc.

Jeśli coś takiego jest to wybacz lecz nie widziałem ;)

Co do samego kanału to fajny, aż szkoda że nic nie wrzuca od roku ;/
Pozdrawiam Shiro!
2
komentarz 21 marca 2016 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
Jest taki temat, ale "All In One" - czyli nie podzielony na języki.

http://forum.pasja-informatyki.pl/652/inspirujace-warte-zobaczenia-kanaly-na-youtube?show=787#a787
komentarz 21 marca 2016 przez Yoyo Użytkownik (710 p.)
edycja 21 marca 2016 przez Yoyo
Widziałem ten temat, ale moim zdaniem jest trochę za bardzo ogólny dlatego nie wrzucałem tam.

Pomysł Shiro jest dobry i na pewno jeden taki temat dobrze prowadzony miałby sens np. wszystkie linki podzielone na kategorie w jednym poście - użytkownicy wrzucają swoje propozycję, a ktoś z ekipy ninja kopiuje to do pierwszego postu.

Można się jeszcze pokusić o podział przy językach na kursy pisane i wideo kursy ;)
 
Nie wiem na ile to forum pozwala, ale na pewno takie coś byłoby bardzo przydatne.
komentarz 21 marca 2016 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Jeżeli chcecie to mogę się zając stworzeniem prostej podstrony i je po kategoryzować (i na kategorie, i na języki) oczywiście jeżeli nie jest to łamaniem regulaminu ;D

Wydaje mi się że pomimo wszystko post ma ograniczenia co do ilości znaków i też nie każdy może się tym zając więc ..

ale to tylko propozycja. ;)

Podobne pytania

+3 głosów
1 odpowiedź 813 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 3,220 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 322 wizyt
pytanie zadane 31 stycznia 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,663 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...