• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co zrobić po kursie c++ pana zelenta?

Object Storage Arubacloud
+4 głosów
2,697 wizyt
pytanie zadane 19 marca 2016 w C i C++ przez veryhotshark Obywatel (1,620 p.)
Witam mam pytanie mianowicie Skończyłem kurs pana zelenta i wiem ze pan zelent uczy tylko podstawy c++ I czy polecicie jakis kanał inny może na youtubie który uczy więcej ,bo jestem typem który woli się uczyć bardziej przez wideo aczkolwiek mam też książkę symfonia c++ ale wolałbym przez wideo się uczyć

8 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 19 marca 2016 przez TheFeniks Gaduła (4,690 p.)
komentarz 19 marca 2016 przez veryhotshark Obywatel (1,620 p.)
Obiektowy tez skonczylem:)
komentarz 19 marca 2016 przez TheFeniks Gaduła (4,690 p.)
Aha spoko. :D.

Innych sugesti nie mam :P.
+2 głosów
odpowiedź 19 marca 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Kupić książkę, a jaką to jest pełno tematów na forum.
komentarz 19 marca 2016 przez veryhotshark Obywatel (1,620 p.)
Juz mam symfonia c++ ale lepiej się uczę poprzez oglądanie wideo
komentarz 20 marca 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
To obejrz tutoriale z c++ od 'thenewboston' po angielsku są ale bardzo fajnie tłumaczy i przystępnym językiem.
komentarz 20 marca 2016 przez veryhotshark Obywatel (1,620 p.)
dobrze dziękuje bardzo :)
+2 głosów
odpowiedź 19 marca 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

Nie znam, ale tutorial pisany nie musi być wcale gorszy
http://www.learncpp.com/

komentarz 20 marca 2016 przez veryhotshark Obywatel (1,620 p.)
też dziękuje :)
+2 głosów
odpowiedź 19 marca 2016 przez Macheroni Użytkownik (970 p.)
Witam !

Wg. mnie powineneś kupić książkę i dalej uczyć się pięknego języka jakim jest c++ !

Pozdrawiam Macheroni !
komentarz 19 marca 2016 przez veryhotshark Obywatel (1,620 p.)
Dziękuję za odpowiedź tutaj i w moim inny zapytaniu o środowisko unity; ) ale ja lepiej się uczę poprzez wideo niż czytanie książek
+2 głosów
odpowiedź 20 marca 2016 przez SebekChlebek Stary wyjadacz (11,290 p.)

https://www.youtube.com/channel/UC76PhsxAjNefp-itOc9jdaw

Tutaj masz kanał z trochę więcej odcinków, poza tym uczy jeszcze bibliotek i innych języków.

komentarz 20 marca 2016 przez veryhotshark Obywatel (1,620 p.)
dziękuje bardzo :)
+1 głos
odpowiedź 20 marca 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
Możesz zainteresować się jakąś biblioteką graficzną np. sfml czy opengl, są też kursy programowania od tego gościa: https://www.youtube.com/user/MinDControlDx
+1 głos
odpowiedź 20 marca 2016 przez Pekaz Początkujący (340 p.)
Szukaj zadań, pisz programy i wyczuj co jest Ci potrzebne czego powinieneś się nauczyć google to dar od niebios oraz książki też będą bardzo miłym aspektem edukacyjnym warto się przełamać.
+1 głos
odpowiedź 20 marca 2016 przez mariush Dyskutant (7,860 p.)

Moim zdaniem fajnie było by kupić i przerobić jakąć książkę odnośnie C++. W książkach w przeciwieństwie do większości materiałów wideo znajdziesz dużo więcej teoretycznych aspektów języka, które też mogą okazać się przydatne.

Dodatkowo polecam odwiedzić http://www.cplusplus.com/reference/, pouczyć się STL (standardowej biblioteki C++), poczytać jakie funkcjonalności oferuje i zacząć korzystać ze zdefiniowanych w tej bibliotece funkcji itp. W dużej mierze zwiększy to efektywność pisanego przez Ciebie kodu.

Jeśli chciałbyś pisać aplikacje graficzne/gry to rzuć okiem na:

komentarz 20 marca 2016 przez veryhotshark Obywatel (1,620 p.)
witam bardzo dziękuje za odpowiedź
mianowicie chciałbym odpowiadać za mechanikę gry bardziej niż graficznie więc według pana czego powinienem się najbardziej uczyć?

bo teraz ucze się c++ żeyby w unreal engine coś zacząć robić itp

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 287 wizyt
pytanie zadane 12 stycznia 2016 w JavaScript przez Memories Obywatel (1,410 p.)
+5 głosów
4 odpowiedzi 3,625 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2016 w Offtop przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)

92,624 zapytań

141,482 odpowiedzi

319,822 komentarzy

62,005 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...