• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wybór telefonu: Xiaomi redmi note 2 vs Meizu m2 note

Object Storage Arubacloud
0 głosów
350 wizyt
pytanie zadane 10 marca 2016 w Urządzenia mobilne przez Lukasz Bywalec (2,320 p.)
Witam,

zastanawiam się nad tymi telefonami i nie wiem co wybrać. Który według was jest lepszy? Macie może coś lepszego do 750zł? Pozdrawiam ;)
komentarz 6 lipca 2016 przez niezalogowany

zastanawiam się nad tymi telefonami i nie wiem co wybrać. Który według was jest lepszy? Macie może coś lepszego do 750zł? Pozdrawiam ;)

 

http://www.chungcu-goldenpalm.com/

http://www.giabanchungcu.com/2016/06/golden-palm-le-van-vuong.html

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 15 marca 2016 przez Sebastian Użytkownik (520 p.)
edycja 15 marca 2016 przez Sebastian

Może sprecyzuj do czego będziesz przeważnie używał telefonu? Zdjęcia? Gry?

 

Edit: Za Xiaomi Redmi Note 2 przemawia lepszy CPU, układ graficzny, port podczerwieni i żyroskop. Jeśli będziesz się decydował na jego zakup uważaj na to czy jest w nim slot kart SD :)

 

0 głosów
odpowiedź 15 marca 2016 przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)
Osobiście brałbym xiaomi bardzo spoko telefony.
0 głosów
odpowiedź 23 marca 2016 przez Lukasz Bywalec (2,320 p.)
Troche mnie nie było, w "międzyczasie" kupiłem Meizu m2 Note. Fakt przegrywa z Xiaomi w AntutuBenchmark za sprawą gorszego CPU ale to jedyna róznica pomiędzy tymi telefonami. Na forum dogrzebałem sie do informacji, ze Xiomi lubi sie wyginać po niecałym roku oraz że bardzo szybko pada wyświetlacz co okazało się prawdą u sporej liczby użytkowników. A Meizu jest sztywniejszym telefonem, nie ma z tym problemu a co ważniejsze mam gwarancje w PL. Polecam Meizu m2 Note każdemu :)
0 głosów
odpowiedź 23 marca 2016 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Xiaomi bedzie lepsze. PowerVR jest lepszą grafiką od Mali choć ciągle daleko mu do Adreno znanych z procesorów Qualacooma.Zdecydowanie lepszym wyborem bedzię np

Moto G 3rd

LG G4s

LG G3

LG Nexus 5

LG G2

Huawei Honor 4x

Huawei P8 Lite
komentarz 23 marca 2016 przez Lukasz Bywalec (2,320 p.)
oba Huawei używałem i dla mnie są słabsze. 4x to cegła, meizu mimo tego samego rozmiaru wyśwetlacza jest duuzo lepsze do trzymania. Do LG nigdy nie byłem przekonany i raczej się nie przekonam a poza tym juz kupiłem Meizu :D

 

Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 263 wizyt
pytanie zadane 3 kwietnia 2018 w Urządzenia mobilne przez betman Bywalec (2,630 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 114 wizyt
pytanie zadane 12 czerwca 2020 w Urządzenia mobilne przez Bloody12297 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 171 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...