• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

c++ builder 6 Jak zrobic symulacje bankomatu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
338 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2016 w C i C++ przez michalnt Użytkownik (520 p.)
Witam, mam problem z utworzeniem czegokolwiek w programie c++ builder 6, zrobilem taka symulacje w konsoli ktora wykluczala wiekszosc bledow oraz zamienilem ja potem na obiekty, rozumiem wszelakie pojecie zwiazane z programowaniem obiektowym, ktore wyjasnil Pan Miroslaw, ale nie mam pojecia w jaki sposob podejsc do tego w c++ builderze. Narazie zrobilem przyciski od 0-9, dodalem na nie wlasna grafike ale nie mam pojecia jak zrobic okienko w ktorym bedzie pokazywal sie tekst np "wloz karte" nastepnie znikal i pojawial nowy "Podaj PIN".

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 20 lutego 2016 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
wybrane 20 lutego 2016 przez michalnt
 
Najlepsza

Użyj na przykład pola edycyjnego: 

Edit1->Text = "Hello Friend";

albo też Labela:

Label1->Caption = "fsociety";

Generalnie pomoże Ci sprawnie posługiwać się Builderem seria Object C++ na moim kanale - znasz? - prowadzę na YT :) Od tego odcinka:

https://www.youtube.com/watch?v=IW3jXjmIon8

komentarz 20 lutego 2016 przez No Lime Gaduła (4,540 p.)
BTW. Czy na Pana kanale będzie można spodziewać się posługiwania biblkotekami lub np. frameworkami innych języków jak PHP?
komentarz 20 lutego 2016 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
Tak, ale w longrunie, jeżeli uda mi się tam zaprowadzić widzów. I przy założeniu że się nie wypalę ciągłym odpowiadaniem na takie pytania o kursy ;)
komentarz 20 lutego 2016 przez michalnt Użytkownik (520 p.)
Dziekuje bardzo. Podziwiam Pana za dokladne wytlumaczenie programowania obiektowego.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 311 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 692 wizyt

92,584 zapytań

141,434 odpowiedzi

319,669 komentarzy

61,967 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...