• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z dźwiękiem w WIN 10.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
253 wizyt
pytanie zadane 18 lutego 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Miko Obywatel (1,480 p.)
Zainstalowałem aktualizację do WIN 10 na samym początku. Denerwuje mnie ten system niesamowicie. Na szczęście niedługo kupuję nowy komputer (teraz mam laptopa), na którym zainstaluję Fedorę Workstation (taki linux), albo Ubuntu... Ale wracając do tematu. Ostatnio pojawił mi się problem z dźwiękiem i filmami w przeglądarkach (chrome, vivaldi, opera). Filmy (np. na YT, czy FB) raz działają, a raz nie. Z dźwiękiem jest tak samo. Co może być tego powodem?

P.S. Wiem, że to nie forum od tego, ale jednak to moje ulubione forum ;), pełne bardzo wielu mądrych głów :P

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 18 lutego 2016 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
To w końcu masz problem z dźwiękiem, czy z filmami? Czy problem występuje ogólnie w systemie, czy tylko przy przeglądaniu stron?
komentarz 18 lutego 2016 przez Miko Obywatel (1,480 p.)
Z filmami tylko w przeglądarce, a z dźwiękiem w całym systemie.
komentarz 18 lutego 2016 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
A we wcześniejszej wersji Windowsa występował ten problem? Najprawdopodobniej chodzi o sterownik karty dźwiękowej - zaktualizuj go do najnowszej wersji, a jeśli to nie pomoże, to spróbuj zainstalować także starsze wersje.
komentarz 18 lutego 2016 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
Sprawdź także stan karty dźwiękowej w Menedżerze urządzeń.
0 głosów
odpowiedź 18 lutego 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
"Problem [...] w WIN" - Przecież sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :D
komentarz 18 lutego 2016 przez Miko Obywatel (1,480 p.)
Hahhahaha, racja :D Ale inne już rozwiązałem, więc może zmienię pytanie.. jak to rozwiązać, tak wiem zmienić system, ale to w niedalekiej przyszłości i tak nastąpi, narazie próbuję odratować to co mam
0 głosów
odpowiedź 18 lutego 2016 przez gujanczyk Obywatel (1,680 p.)
Sprawdź czy twój zasilacz nie znajduje się na czarnej liście.
komentarz 18 lutego 2016 przez Miko Obywatel (1,480 p.)
To raczej nie jest problemem, bo wcześniej wszystko działało idealnie * tylko w tym obszarze, bo to win *... dopiero teraz nagle tak się zaczęło dziać

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 137 wizyt
pytanie zadane 1 sierpnia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Treon143 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 163 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 70 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...