• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kurs AngularJS z kuvi.pl

Object Storage Arubacloud
0 głosów
731 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez michal Mądrala (5,560 p.)
Mam pytanie co sądzicie  tym kursie Angulara:

http://kuvi.pl/kurs/33/sklep-internetowy-z-angularjs

Czy wart jest swojej ceny, czy warto się uczyć angulara?

Pisze na tej stronie że tego kursu nie można pobrać, ani zamówić na DVD. Czyli tylko przez sieć można oglądać, czyli mam rozmieć że w miejscach gdzie niemam dostepu do neta z oglądania kursu nici?

Proszę o wasze sugestie, a może ktoś kożystał z tego kursu?

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 13 lutego 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Angulara to się nauczysz z tutsów w necie i z egghead'a.

Oczywiście wyłącznie po angielsku. A cena 250 zł jest kabaretowa. Równie śmieszy cena po obniżce.

Tak, masz dostęp do tego kursu tylko z poziomu Internetu.

Czy warto angulara się uczyć? Ucz się tego co lubisz. Jeśli robisz to z innych pobudek to nie warto.
0 głosów
odpowiedź 13 lutego 2016 przez niezalogowany
Można też chyba znaleźć książkę z wydawnictwa Helion widziałam za około 30 zł w Empiku, jeszcze nie kupiłam i nie czytałam, ale może spróbuj, uważam że bardziej się opłaci :)
komentarz 13 lutego 2016 przez michal Mądrala (5,560 p.)
Kupiłem właśnie tą http://helion.pl/ksiazki/angularjs-pierwsze-kroki-dariusz-kalbarczyk-arkadiusz-kalbarczyk,angupk.htm książkę. Tylko jakoś nie mogę tego ogarnąć. Brakuje mi jakoś praktycznych przykładów. Cena tego kursu jest faktycznie nie mała. Może faktycznie leiej jeszcze w jakaś inna książkę zainwestować, niż tyle za ten kurs wydawać.
0 głosów
odpowiedź 3 stycznia 2019 przez kd Nowicjusz (140 p.)
edycja 3 stycznia 2019 przez kd

Kurs wg mnie nie jest wart swojej ceny.
napiszę skąd moja opinia.

kupiłem w ramach jakiejś tam promocji świątecznej 1 kurs za 1zł - cena wręcz żadna to z ciekawości chciałem zobaczyć jak wyglądają pełne jego super kursy. Miałem zamiar kupić 2. Ale po zakupie pierwszego okazało się, że mam dostęp do wszystkich. Zadałem pytanie autorowi a ten odpowiedział, że kupiłem 2 tygodniowy abonament. Zirytowałem się bo nie chciałem abonament tylko kurs. A na stronie było jasno napisane, że kupuję KURS nie ABONAMENT. Potem zostało to zmienione. ale w momencie zakupu był KURS. Płatność była dokonana przez PayPal. 
Ok. trudno - 1 zł żadna kwota - przeboleję. Ale jakie było moje zdziwienie, że po 2 tygodniach PayPal pobrał z mojego konta 69 zł. jako płatność cykliczną.

I  tu się zagotowałem, bo wcale nie chciałem tego.

W regulaminie strony pl.webdev.tube [nowym portalu autora na którym umieszcza swoje kursy] jest jasno napisane [poniżej dosłowny cytat - błędy są własnością Autora strony - to nie moja sprawka :) ]:

cytuję "

8. Zwroty

Jeśli użytkownik nie jest zadowolony z członostwa Pro, może uzyskać zwrot pieniędzy. Aby otrzymać zwrot pieniędzy, użytkownik musi wysłać wiadomość na adres adrian@webdev.tube w ciągu 7 dni od płatności, podając szczegóły zamówienia. Jeśli użytkownik nie prześle tego rodzaju emaila w ciągu pierwszych 7 dni trwania członostwa Pro, nie będzie podlegał możliwości zwrotu pieniędzy.


9. Anulowanie płatności członostwa Pro

Aby anulować subskrypcję członostwa Pro (płatności cykliczne), użytkownik musi wysłać wiadomość e-mail na adres adrian@webdev.tube, informując, że chce anulować subskrypcję członkowską. Użytkownik może także anulować subskrypcję ręcznie w ustawieniach swojego konta PayPal.

"

Więc napisałem mail, że nie chcę "członostwa" i chce zwrot ostatniej wpłaty.
W odpowiedzi dostałem długi elaborat o tym, że nie czytam dokładnie różnych tam informacji w których to były zapisy, że płatność będzie odnawiana.

Może , ale tak czy inaczej to szemrane praktyki bazować na tym, że ktoś czegoś nie doczyta czegoś. Poza tym w jego własnym regulaminie jest napisane jak byk "Jeśli użytkownik nie jest zadowolony z członostwa Pro, może uzyskać zwrot pieniędzy. Aby otrzymać zwrot pieniędzy, użytkownik musi wysłać wiadomość na adres adrian@webdev.tube w ciągu 7 dni od płatności, podając szczegóły zamówienia."

Ale pan Bienias odpowiedział, że NIE zwróci pieniedzy bo "Twoja prośba o zwrot niestety nie podlega pod warunki zwrotu jakie oferuję"
Widać ma gdzieś swój regulamin i zasady przyzwoitości. Przecież z czegoś musi finansować swoje wojaże po świecie.
Resztę oceny pozostawiam wam.

komentarz 3 stycznia 2019 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
Na której stronie kupiłeś ten kurs? Na kuvi czy na tej drugiej?
komentarz 3 stycznia 2019 przez kd Nowicjusz (140 p.)

Na stronie KUVI tam w opisach Kursów pana Bieniasa są informacje.
Tam kupiłem ale potem mnie przekierowało na nowy portal czyli 

cytuję zapis z opisu kursu na KUVI.PL  "UWAGA: Kurs dostępny również w nowym serwisie WebDev.Tube razem z moimi WSZYSTKIMI kursami tworzenia stron www"

Przypominam, że właścicielem portalu KUVI też jest pan Bienias.

W tedy była tam zwodnicza informacja kup KURS za 1zł. Potem zmieniona.

0 głosów
odpowiedź 3 stycznia 2019 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Czemu chcesz się uczyć AngularJS?

Przecież o ile mi wiadomo ten freamwork jest już martwy i jest całkiem inny od Angular 2 i wyższych wersji ? Moim zdaniem nauka AngularJS to strata czasu ja bym się brał za Angular 6.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,127 wizyt
pytanie zadane 11 czerwca 2017 w PHP przez Kamil Pixel Niedbals Użytkownik (650 p.)
–5 głosów
1 odpowiedź 628 wizyt
+5 głosów
1 odpowiedź 1,961 wizyt

92,576 zapytań

141,425 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...