• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

hosting i własna strona i android.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
195 wizyt
pytanie zadane 11 lutego 2016 w PHP przez uRTLy Bywalec (2,420 p.)
witam może głupie pytanie ale proces stawiania  wlasnej strony na wykupionym hostingu wyglada tak

1)robie w xampie wszystko co chce tzn mysql php htmly css tzn wszystko co chcesz ze strona i tak dalej

2) wrzucam na jeden z hostingow np wykupuje tutaj

https://www.nazwa.pl/kampania,hosting-www-do-97-procent-taniej,8096.html?gclid=CjwKEAiA__C1BRDqyJOQ8_Tq230SJABWBSxnDZvYvHvUy8tEBtvTjDcov4UFWw3dDUgyiEpvQmx5sBoCVh_w_wcB

 

i tyle tak ?

ale dziwi mnie jedno czemu to jest takie tanie ? 60 złotych za rok? 5 złotych miesiecznie za najlepszy pakiet ? To normalne? Co jesli chce podlaczyc aplikacje androida ktora tam bedzie wrzucala pliki i bedzie rejestracja jednoczesnie z poziomu aplikacji i strony a  potem na stronie i na apce chce widziec te pliki?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 11 lutego 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
wybrane 11 lutego 2016 przez uRTLy
 
Najlepsza

To jest jakaś akurat promocja dla firm tylko niby ale odnajdź jej regulamin i znajdź cenę standardową - czyli taką jaką zapłacisz za każdy kolejny rok. Pomogę: https://www.nazwa.pl/fileadmin/nazwa/Regulaminy/Rg_promocji_Tylko_48_godzin_hosting_od_1_zl_miesiecznie_v2.pdf

Tak, dobrze widzisz. Najtańszy pakiet kosztuje 300zł + jeszcze dolicz VAT.

Było już wiele tematów o hostingach na forum, poszukaj. W skrócie powiem tyle, że nazwa.pl, home.pl, az.pl i takie inne wielkie firmy to straszne zdzierstwo - byłem sam rok w home i uciekłem. Usługa średnia a opłata koszmarnie wysoka - zupełnie się nie opłaca. Ja akurat do hostingu współdzielonego polecam Hekko.pl, sam u nich mam, korzystam i jestem bardzo zadowolony.

Oprócz hostingu pewnie będziesz chciał jeszcze jakąś domenę i tutaj rewelacyjnie widać jak jest z cenami. Zobacz sobie np. na cenę przedłużenia domeny .pl (po pierwszym roku). W nazwa.pl - 123 zł. W Hekko.pl - około 55 zł. Za DOKŁADNIE to samo - utrzymanie i obsługę domeny. Do domen jeszcze warto spojrzeć na OVH, tam jest w ogóle tanio - przedłużenie domeny .pl kosztuje 50 zł. A oczywiście domenę i hosting możesz mieć bez problemu w różnych firmach.

Polecam obejrzeć ostatni filmik pana Mirosława, wszystko na temat wrzucania swojej strony do sieci zostało tam powiedziane: https://www.youtube.com/watch?v=p0CYjMoXilo

komentarz 11 lutego 2016 przez uRTLy Bywalec (2,420 p.)
i co sie stanie jak nie zaznacze ze jestem firma ?: D
komentarz 11 lutego 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Nie wiem, być może policzą inną cenę. Nie sprawdzałem, bo jak mówię nie warto.
komentarz 11 lutego 2016 przez uRTLy Bywalec (2,420 p.)
pomylka jak zaznacze ze jestem firma a nia nie jestem ;)
0 głosów
odpowiedź 11 lutego 2016 przez MatiiTv Gaduła (3,790 p.)
Nie kupuj tych home.pl, nazwa.pl itd.

Kup sobie jakiś VPS (hostinghouse.pl, hekko.pl) lub współdzielony (lvlup.pro (najtańsza oferta 1zł/msc hah).
komentarz 11 lutego 2016 przez MatiiTv Gaduła (3,790 p.)
Weź pod uwagę też OVH.

Wskazówka: jak będziesz coś kupował to wybierz na 2 lata (nie kupuj tylko tak kliknij) i zobacz ile kosztuje na 2 lata (nie na rok).
komentarz 11 lutego 2016 przez uRTLy Bywalec (2,420 p.)
z tym  ze te vpsy drogie w stosunku do pojemnosci jaka mi gwarantuja.
komentarz 11 lutego 2016 przez MatiiTv Gaduła (3,790 p.)
Proponuję, iż hostingi współdzielone mają wady:

- Jeżeli jakaś strona padnie celem ataków na jednym serwerze DDoS to Twoja też padnie;

- Luki na innych stronach dotykają Ciebie, nie ważne czy tego chcesz czy nie;

- Nie masz możliwości wyboru kluczowych opcji serwera, np. ustawień PHP co jest ważne w security;

- Twoja strona może być wolniejsza (inne strony na jednym serwerze mogą być źle zoptymalizowane)

i tak dalej i tak dalej.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 455 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 219 wizyt
+2 głosów
1 odpowiedź 178 wizyt
pytanie zadane 20 listopada 2020 w Sieci komputerowe, internet przez CSSoup Mądrala (6,460 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,662 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...