• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z XAMPP

0 głosów
731 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2015 w PHP przez TenTakiTam Bywalec (2,460 p.)
Ceść!

Mam problem z odpaleniem apacche. Gdy skype działa to nie moge włączyć apache i wyskakują mi takie linijki:

 [Apache]     Apache WILL NOT start without the configured ports free!
 [Apache]     You need to uninstall/disable/reconfigure the blocking application
 [Apache]     or reconfigure Apache and the Control Panel to listen on a different port
 [Apache]     Problem detected!
 [Apache]     Port 443 in use by "C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe" with PID 3004!
 [Apache]     Apache WILL NOT start without the configured ports free!
 [Apache]     You need to uninstall/disable/reconfigure the blocking application
 [Apache]     or reconfigure Apache and the Control Panel to listen on a different port

Wie ktoś oco może chodzić.

PS.

nie wiedziałem gdzie to wstawić

4 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2015 przez Valtuil Pasjonat (22,460 p.)
wybrane 16 kwietnia 2015 przez TenTakiTam
 
Najlepsza

W Skype przejdź do "Narzędzia-> Opcje -> Zaawansowane-> Połączenia. odznacz "Use port 80 and 443 for alternatives for incoming connections"

komentarz 16 kwietnia 2015 przez TenTakiTam Bywalec (2,460 p.)
Dziękuje za odpowiedź
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Wyłącz skype, powinno zadziałać(skype używa tego portu)
komentarz 16 kwietnia 2015 przez TenTakiTam Bywalec (2,460 p.)
zauważyłem :)
0 głosów
odpowiedź 26 maja 2015 przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
Wejdź na skypie w opcje Narzędzia. Tam kliknij w okienko z napisem opcje.Następnie kliknij w zaawansowane i wybierz Połączenie. Gdy już to zrobisz odfajkuj pole z napisem "Użyj portów 80 i 443 do dodatkowych połączeń przychodzących". Gdy już to zrobisz zrestartuj komputer i Apache powinno ci działać.
0 głosów
odpowiedź 26 maja 2015 przez err0r Obywatel (1,520 p.)
Skype często blokuje, spróbuj go wyłączyć.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 3,174 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2015 w PHP przez Fenccio Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 394 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 789 wizyt

93,740 zapytań

142,675 odpowiedzi

323,294 komentarzy

63,319 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...