• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wordpress - przekierowanie.

0 głosów
178 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2016 w Inne języki przez szmq Pasjonat (22,820 p.)
Witam, mam do utworzenia w Wordpressie niestandardową stronę domową z której będzie przekierowanie na stronę główną. Wyczytałem, że za taka niestandardową stronę domową służy home.php, a więc takową utworzyłem razem z index.php. Ok, na początku wszystko było ok, wchodzę na stronę i rzeczywiście otwiera się home.php, ale nie działa przekierowanie <a href="index.php"> i w sumie nie wiedziałem dlaczego miałoby nie działać. Zmieniłem index.php z home.php i nagle przekierowanie odbyło się zgodnie z założeniami jakie miałem od początku no ale jak.. Przekierowanie w home.php <a href="home.php"> odsyła na index.php? Również w adresie przeglądarki home.php robi za index.php, a index.php odpowiada home.php. Czym to jest spowodowane?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 lutego 2016 przez Szuinegue Początkujący (280 p.)
W Wordpressie stosujemy ścieżki bezwzględne np:

<a href="http://twoj_adres/katalog/index.php></a>

Stronę główną ustawiamy w panelu administracyjnym. Jeśli chcesz aby konkretna strona w WP była Twoją główną to zaznaczasz to w ustawieniach i gotowe.
komentarz 13 lutego 2016 przez jpacanowski VIP (102,400 p.)

<?php bloginfo('template_url'); ?>
>> http://www.example.com/home/wp/wp-content/themes/largo

<a href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/..."></a>

Podobne pytania

+6 głosów
2 odpowiedzi 1,399 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2015 w Inne języki przez r00t Mądrala (6,960 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 119 wizyt
pytanie zadane 9 grudnia 2016 w Systemy CMS przez Jan Patryk Kowalski Obywatel (1,880 p.)
+9 głosów
9 odpowiedzi 914 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2015 w HTML i CSS przez niezalogowany

88,330 zapytań

136,924 odpowiedzi

305,591 komentarzy

58,601 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...