• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Seriale - wasze ulubione

Object Storage Arubacloud
+13 głosów
3,233 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2015 w Grafika i multimedia przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
Jakie są wasze ulubione seriale?? Osobiscie uważam, że najlepszym serialem ktorym obejrzałem był Czas honoru, swietne polskie dzieło. Na praktycznie każdy odcinek czekałem z niecierpliwością.

 

Najlepsza komedia- Miodowe lata, przezabawny serial.

Dobry serial- Breaking bad, namowiony zostalem przez znajomych i opinie w internecie. Moim skromnym zdaniem 7/10. Niby dobry, ale na pewno nie aż tak genialny jak niektórzy twierdzą :)
komentarz 21 czerwca 2023 przez VBService Ekspert (253,340 p.)

Nie może zabraknąć - Technicy-magicy wink

60 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez fibonacci Użytkownik (720 p.)
na prawdę ostatnio wkręciłem się w głupkowaty serial lecący na FOX Comedy "Modern Family" - polecam na odmóżdżenie między kodowaniem.
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Nightv13 Użytkownik (850 p.)
1 arrow

2 person of intrest

3 nieustraszony

moim zdanie najlepsze seriale godne uwagi w których nie brakuje informatyki/informatyków milionerów polecam i pozdrawiam !
0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez coldhands Początkujący (340 p.)
Sherlock (Tv Series 2010 -) (gra Freeman, Cumberbath). Bardzo dobry miniserial kryminalny - na podstawie książek Doyle'a ale uwspółcześniy. Bardzo udany.

The Tunnel również kryminalny, jak na razie jest tylko jeden sezon. Ang - franc adaptacja skandynawskiego Bridge. Gra Dillane (czyli Stannis z gry o tron :)
komentarz 6 czerwca 2016 przez binkey Użytkownik (530 p.)
Sherlock jest genialny. Nawet jako serial (i dodatkowo "Upiorna Panna Młoda") jest między nim a kinową adaptacją z Downey'em Jr. przepaść. Po prostu świetny pomysł i mistrzowskie wykonanie
0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez CrookedKnee Gaduła (3,150 p.)

yesBez dwóch zdań Gra o Tron (Na podstawie Pieśni Lodu i Ognia Geaorg'a R.R.Martina którą także polecam)

yesDobrym wyborem jest także Wikingowie. Moim zdaniem te dwa.

no Nie polecam natomiast The Walking Dead, badziewna adaptacja komiksu, (który okazał się całkiem niezły).

0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2015 przez Rafau Początkujący (390 p.)
Osobiście polecam The Big Bang Theory - oglądam od pierwszego sezonu i każdy kolejny jest wybornie śmieszny :)

Z zagranicznych polecam "Grę o Tron" i wspomniane przez Ciebie "Breaking Bad" - szkoda, że nie takiej chemii uczą w szkole :P

"Miodowe lata"  - rulezzzz :D
0 głosów
odpowiedź 10 kwietnia 2015 przez Benny S Obywatel (1,150 p.)
  • The Walking Dead
  • 13 Posterunek
  • Breaking Bad

Naprawdę godne polecenia. :)

0 głosów
odpowiedź 10 kwietnia 2015 przez katolik6 Dyskutant (8,140 p.)
Zdecydowanie Agenci Tarczy, Dr. House też niezły.
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez sQubany Użytkownik (540 p.)
Autor wspomniał o "Czas honoru" - bardzo fajna, polska seria.

Od siebie polecam:

Arrow - Miliarder Oliver Queen (uznany za zmarłego) w wyniku katastrofy spędza 5 lat na bezludnej wyspie, później powraca do domu by ocalić swoje miasto.

The Flash (2014) - główny bohater Barry Allen to młody naukowiec, który w wyniku eksplozji w laboratorium naukowym doznaje porażenia piorunem i zostaje obdarzony niesamowitą szybkością.
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez jk_kord Bywalec (2,950 p.)
Polecam Scherlocka! Obejrzałem na razie jeden odcinek i już się w nim zakochałem.

Pozdrawiam.
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez matti_94 Użytkownik (510 p.)
Te które mnie wciągnęły i sobie chwalę to:
Dr House
Detektyw Monk
Dwóch i pół (ale starsze serie)

A z lat młodości :D:
Miodowe Lata, Benny Hill, Hallo Hallo, Przyjaciele

Te najbardziej utkwiły mi w pamięci :D
komentarz 2 czerwca 2015 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)

Tytuł był "Allo allo" wink

0 głosów
odpowiedź 18 maja 2015 przez Strategiusz Dyskutant (9,220 p.)
Breaking Bad
Firefly
Gomorra
The Walking Dead
Luther
Dexter
Jericho
Fargo
Happy Valley
The Fall
The Shield
Monster (animowany)
Black Sails
0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)
Zbyt wiele nie oglądam, ale lubię: Miodowe lata, Sąsiedzi, Lokatorzy, Plebania, Ranczo.
0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Ranczo Oraz Świat Według Kiepskich
0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez niezalogowany

Ja od siebie polecam: yes

  1. Breaking Bad 8/10 
  2. DareDevil 8,5/10
  3. Silicon Valley 9/10 
  4. Dr. House 7,5/10
  5. Supernatural (nie oglądałem całego) 7/10
  6. Scorpion 7,5/10
  7.  X files 8/10
  8. 13 posterunek 7/10

Chyba na tyle wink

 

komentarz 2 czerwca 2015 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)
Aż dziwne, że nikt nie wspomniał o "The wire", moim zdaniem najlepszy serial. Poza tym "Gra o tron", "Dr House", "Breaking Bad", "Świat według Bundych" to seriale które polubiłem i obejrzałem przynajmniej raz:)
0 głosów
odpowiedź 7 marca 2016 przez mcErykO Nowicjusz (240 p.)
Zdecydowanie moim ulubionym serialem jest The Walking Dead

Dobrymi serialami które oglądałem jest :

Nie z tego świata

Dexter

Skazany na śmierć

i z animowanych Blok Ekipa oczywiście :)
0 głosów
odpowiedź 7 marca 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

 Zdecydowanie serial Vikings, jedyny, w którym dotrzymałem do końca każdego sezonu.

 Obecnie trwa sezon 4, i nie zapowiada się, abym przestał oglądać.

   Ave Ragnar Lothbrok!

0 głosów
odpowiedź 7 marca 2016 przez niezalogowany
Polecam Breaking Bad i Lucyfer
0 głosów
odpowiedź 7 marca 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Suits Sillicon valley The Office Najlepsze seriale :D
0 głosów
odpowiedź 7 marca 2016 przez b00ny Mądrala (6,050 p.)
Dużo nie ogladałem, ale Breaking Bad i 2 sezony The Walking Dead zaliczyłem. TWD jest na prawdę świetnym serialem w klimacie zombie itp., za to Breaking Bad zawsze mnie śmieszyło xD (Nie mam pojęcia czemu, zresztą całego nie obejrzałem.)
0 głosów
odpowiedź 7 marca 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

Agenci NCIS - kiedyś oglądałem na TVN; obecnie leci na Puls 2, ale męczy mnie ten inny lektor i to już nie to co na TVN. Uwielbiam Leroy Jethro Gibbs'a, Abby, no i nie można zapomnieć o Zivie David, w której się zakochałem :D Oglądając ten serial miałem różne schizy, tak jakbym to wszystko tam przeżył jakby w poprzednim wcieleniu :D

Dr House - cóż, klasyk... czasami nie zadążałem za skrótami myślowymi House'a :D Ciekawe jest, że jego przyjacielem jest Robert Sean Leonard, wcielający się w rolę Jamesa Wilsona w serialu Dr House. Fakt bliskiej relacji aktorów wykorzystali scenarzyści, tworząc serial. W wywiadzie przyznał również, że ich więzi przypominają do złudzenia „pokręcone” relacje House’a z Wilsonem (także w tym przypadku autorzy scenariusza wzorowali się na rzeczywistości).

Rodzina zastępcza - takich seriali już nie robią... Nie jest zdehumanizowany, uczy różnych wartości i każe myśleć.

13 posterunek - po prostu uwielbiam... Przy każdym odcinku płaczę ze śmiechu. Jim Carrey i te amerykańskie komedie to amatorka...

MacGyver - wychowałem się na tym

Renegat - oglądając ten serial miałem podobnie jak przy Agenci NCIS. Bobby Sixkiller, Rino Reins... heh... Chciałem kupić wszystkie sezony na DVD, ale w Internecie jakoś tajemniczo cicho jest jeśli chodzi o ten serial, tak jakby go nigdy nie było...

Gwiezdne wrota - mógłbym oglądać całymi dniami... światy równoległe, podróże międzygwiezdne... mmm... to jest to co kocham.

Szkoła złamanych serc (Heartbreak High) - Australijski serial z lat 90'... Kto nie zna, musi obejrzeć. To coś jakby taki australijski odpowiednik Beverly Hills 90210.

Beverly Hills 90210 - chyba ostatni niezdehumanizowany amerykański serial... Nie pamiętam nawet żeby tam się przewinęło słowo seks ;D

Podobne pytania

+7 głosów
22 odpowiedzi 809 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2015 w Offtop przez zirael [PL] Mądrala (5,200 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 196 wizyt
+3 głosów
4 odpowiedzi 2,076 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2017 w Offtop przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...