• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

DevVideo czyli agregujemy filmy programistyczne!

Object Storage Arubacloud
+25 głosów
1,772 wizyt
pytanie zadane 23 lipca 2016 w Nasze projekty przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)

Witajcie!

Jako programista uwielbiam oglądać filmy na tematy programistyczne. Postanowiłem też pomóc innym i wszystkie ciekawe kursy, wykłady i rozmowy na temat programowania wyszukiwać i umieszczać na blogu http://www.devvideo.pl.

Blog nie powstał totalnie bez wiedzy i opinii innych. Przed uruchomieniem rozmawiałem z kilkoma blogerami z polskiej sceny developerskiej oraz z moimi pracodawcami i każdy żywo reagował na tego typu medium w sieci. Sam posiadam też ponad dwuletnie doświadczenie (dwa lata w branży a codziennie się uczę i jestem na początku tej programistycznej drogi :) ) w programowaniu w takich językach jak C#, Java, C++ czy T-sql z którymi na co dzień stykam się w pracy jako programista bazodanowy wcześniej a teraz programista .Net.

Zachęcam do komentowania i zerkania na bloga:)

komentarz 27 lipca 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
edycja 27 lipca 2016 przez HaKIM
Tak btw. menu nie jest wygodne. Spróbuj dać dla <a> display: inline-block; bo nie chce się człowiekowi trafiać prosto w napis.

Miłej nocy.
komentarz 31 lipca 2016 przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)
bardzo ciekawa sugestia - wprowadzone
komentarz 15 sierpnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

https://cdn.pbrd.co/images/8SZOel6vm.png

Wtedy było lepiej co kafelki były poziome.

komentarz 15 sierpnia 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
To ustaw niższy width.

Poza tym tak jest lepiej, tylko nie zostały te poziomie dopracowane.
komentarz 15 sierpnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

To ustaw niższy width.

Heh? Co mam zrobić? To nie moja strona. Po drugie, tylko ona się u mnie rozwala więc jest coś nie halo...

komentarz 15 sierpnia 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Ustaw niższą szerokość przeglądarki a będziesz miał poziome kafelki. ;)
komentarz 15 sierpnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
I do tej jednej strony mam pomniejszać okno przeglądarki? Pokazałem screen, strona się rozwala i warto to poprawić...
komentarz 15 sierpnia 2016 przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)
dzięki za sugestie teraz problem już powinien być rozwiązany :) w razie problemów piszcie dalej :)

21 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 6 września 2016 przez Rafał Nowak Nowicjusz (190 p.)
Strata czasu. Google + Youtube + dobra fraza zwraca wyniki które oczekujemy o wiele szybciej niż blog. Skąd mam mieć pewność że lista poradników u Pana na blogu będzie aktualna. Już lepiej stworzyć coś swojego niż spędzać dni na Ctrl v Ctrl c. Przy okazji można się szybciej rozwinąć.
komentarz 6 września 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
A ja odnoszę wrażenie, że wiele osób nie potrafi używać Google.
komentarz 7 września 2016 przez Rafał Nowak Nowicjusz (190 p.)
Też racja

Podobne pytania

+2 głosów
13 odpowiedzi 3,029 wizyt
pytanie zadane 14 lipca 2016 w Grafika i multimedia przez maciek061 Gaduła (4,490 p.)
+14 głosów
22 odpowiedzi 25,359 wizyt
+5 głosów
8 odpowiedzi 1,459 wizyt

92,580 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,665 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...