• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Mister123450

110
odpowiedzi
9
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 1 maja 2015
Z moich przeszukiwań znalazłem parę opinii, może jedna z tych bardzo Tobie podpasuje:
-2 głosów
odpowiedź 30 kwietnia 2015
Zacząłeś coś czy czekasz na gotowy kod?
0 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2015
Ważna jest systematyczność, takie coś prowadzi do 'przeciążenia' które nie jest zalecane. Trzeba prz
0 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2015
Mam tak miły Windows że uporządkowanie go nic nie da, sam się wysypie :D Może kiedyś dam zrzut, jak
0 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2015
Najlepsza szyfracja hasła nie powinna implementować odszyfrowywania hasła - porównanie oryginalnego
0 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2015
Stringi porównuje się poprzez operator "==".   Dokumentacja wszystko powie:
0 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2015
No widzę że już poprawiłeś tą stopkę, strona jako taka prosta, wygląda ładnie choć czcionka trochę n
0 głosów
odpowiedź 28 kwietnia 2015
Niestety sprawa wygląda odwrotnie w UK, na którego funt potrzeba 5zł.   Powiedzmy szczerze, w
2 głosów
odpowiedź 28 kwietnia 2015
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Silniki takie najpopularniejsze to Unreal Engine, CryEngine i Unity...
0 głosów
odpowiedź 27 kwietnia 2015
Jako pamięć masowa, możliwe jest używanie go jako przenośnego systemu. Możesz zbootować system z pen
0 głosów
odpowiedź 27 kwietnia 2015
Obejrz kurs Pana Zelenta dla lepszej wyrozumiałości. Wystarczy otworzyć przeglądarkę i przeciągnąć n
0 głosów
odpowiedź 27 kwietnia 2015
No niestety swobody niektóre nie spodobają Ci się, jest też Wielki Mur Chińskie - ten w sensie Firew
0 głosów
odpowiedź 26 kwietnia 2015
Ponoć Google to udostępnia.
1 głos
odpowiedź 26 kwietnia 2015
To ja powinienem podziękować za dodatkową naukę :D
1 głos
odpowiedź 26 kwietnia 2015
Hello, my favourite programming languages is C++, C, C#, Delphi. I want to be also a hobbyist webmas...
2 głosów
odpowiedź 26 kwietnia 2015
Zgadzam się z opinią Arkadiusza, kiedyś samemu zadawałeś takie pytania.
0 głosów
odpowiedź 25 kwietnia 2015
Czy tylko ja nie widzę tutaj tego że to po prostu nowy hakier, co sie 'uczy' zbyt prosto?
3 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2015
Polecam: PrestaShop, eCommerce, kod masz gotowy, tylko klikasz i ustawiasz, i masz sklep internetowy...
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2015
Zawsze podawaj kod błędu, jeżeli występuje, samo nie powinno crashować z powodu ładowania obrazka.
1 głos
odpowiedź 22 kwietnia 2015
Najlepiej zastosować algorytm A*

92,640 zapytań

141,516 odpowiedzi

319,907 komentarzy

62,018 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...