• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Esej pytania odnośnie systemów operacyjnych wkrótce

Object Storage Arubacloud
0 głosów
300 wizyt
pytanie zadane 18 października 2015 w Systemy operacyjne, programy przez asgaard Obywatel (1,300 p.)
Witam

Wkrótce zaczynam przygotowania do napisania eseju (tematy będą podane w najbliższym czasie -będę poszukiwał polskich publikacji, studiuję poza granicami kraju na kierunku Computer Science) jak również poszukuję pomocy w łatwiejszym załapaniu Phyton-a, zaraz zapewne usłyszę że jest to łatwy język programowania, ale mi sprawia problemy i nie wiem skąd bierze się ten problem.
Czekam na propozycje lub na linki do stron gdzie mogę uzyskać pomoc odnośnie podanych powyżej problemów.

Z góry dziękuję

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 18 października 2015 przez furas Maniak (53,800 p.)

Grupy na Facebook:

- Python Poland: https://www.facebook.com/groups/pythonpl/

- Python: Pierwsze Kroki: 
https://www.facebook.com/groups/pythonpierwszekroki

Polskie Forum Pythona https://pl.python.org/forum/

---

Lubię Pythona ale nie będę Cię przekonywał, że jest łatwy. 
Jedni lubia robić wcięcia inni wolą zamykac w klamerki { } 
tak jak jedni wolą lody czekoladowe a inni śmietankowe. 
Jest tyle języków programowania - każdy powinien znaleźć sobie własny.

No ale chyba Ty chwilowo jesteś skazany na Pythona.

0 głosów
odpowiedź 19 października 2015 przez asgaard Obywatel (1,300 p.)
edycja 5 listopada 2015 przez asgaard
Ok. tematy na esej juz mam, spośród 7 muszę wybrać 3 i spośród tych trzech jeden, który najbardziej mi będzie pasował. Jak już wybiorę podam go i poproszę Was o pomoc.

Z góry dziękuję

Btw. potrzebuję trochę materiałów lub bardziej opinii o "Internet Rzeczy". Znalazłem dosyć sporo materiałów online, ale przydała by się jakaś własna opinia.

Temat do pracy z systemów operacyjnych już mam: A comparison between desktop virtualization and server virtualization?

Potrzebuję także pomocy przy budowie bazy danych mysql. Czy mogę do kogoś z Was podesłać zadanie jeśli nie macie nic przeciwko temu?

Dziękuję

Podobne pytania

–1 głos
0 odpowiedzi 420 wizyt
pytanie zadane 8 września 2018 w Egzaminy zawodowe przez Hary-86 Obywatel (1,630 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 174 wizyt
pytanie zadane 13 listopada 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Kondzix16 Początkujący (470 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 1,723 wizyt

92,615 zapytań

141,465 odpowiedzi

319,782 komentarzy

61,997 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...