• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Linux MInt 2 proste pytania

Object Storage Arubacloud
0 głosów
170 wizyt
pytanie zadane 13 listopada 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Kondzix16 Początkujący (470 p.)
siema mam pytanie, otoz zainstalowalem minta 18 na usb, dziala, pisze wlasnie z tego systemu.

Po 1, na pulpicie jest ikonka - install Linux Mint,  o co chodzi ? przeciez dziala mi juz system?

Po 2 - jak mam stad wyjsc? Jak bezpiecznie usunac usb i wrocic do windowsa?

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 13 listopada 2016 przez unknown Nałogowiec (39,560 p.)
1. Zrobiłeś jedynie boot'owalnego pendrive'a na którym masz Live CD Mint'a.

2. W lewym dolny rogu masz przycisk Menu stamtąd sobie poradzisz/w terminalu: sudo poweroff. Potem wyjmujesz pendrive'a i włączasz normalnie Windows'a.
0 głosów
odpowiedź 13 listopada 2016 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
1. O to chodzi ze masz mozliwosc zainstalowania go na hdd (da sie obok windowsa).

2. Najlepiej wedlug mnie, jest wylaczyc kompa, wyjac pendrive i tyle (ewentualnie przestawic w biosie kolejnosc bootowania po wyjeciu pendriva), i innej mozliwosci zdaje sie ze nie ma jesli chcesz wrocic na windowsa
0 głosów
odpowiedź 13 listopada 2016 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
Lepiej wydziel partycje i go zainstaluj, bo wszystko co zrobisz w tym systemie jako live cd utracisz. To nie SLAX, tak jak Ci niżej radzili, zainstaluj go, jak masz windows i nie masz wolnej partycji, to aby nie zepsuć tamtego systemu z poziomu windowsa wydziel jedną partycje podstawową na instalacje Minta.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 784 wizyt
pytanie zadane 16 maja 2016 w C i C++ przez niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi 264 wizyt
pytanie zadane 8 listopada 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Falco Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 214 wizyt
pytanie zadane 20 października 2020 w Systemy operacyjne, programy przez urbix01 Gaduła (3,290 p.)

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,563 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...