• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed W poszukiwaniu bardzo taniego hostingu

Object Storage Arubacloud
+1 głos
237 wizyt
pytanie zadane 22 września 2020 w Sieci komputerowe, internet przez ewoj Nowicjusz (230 p.)
zamknięte 23 września 2020 przez ewoj

Witam wszystkich czytających ten tematsmiley

Stworzyłem stronę internetową z pomocą kursów kanału „Pasja Informatyki”. Były one bardzo pomocne i dobrze prowadziły mnie przez naukę programowania.

Dzięki nim odkryłem, że najłatwiej uczy mi się z filmów, a nie z tekstu.

W każdym razie mam ją na dysku komputera i teraz pojawił się problem. Gdzie ją opublikować? 

To znaczy wiem, jak to zrobić, że hosting domena itd. Wiem, bo już mam opublikowaną jedną stronę (opartą na wordpressie). Jednak ta, którą napisałem w php jest o wiele mniejsza. Nie będzie dostępna w wyszukiwarkach. Jest skierowana do wąskiej grupy bliskich mi osób.

Potrzebuję do niej hostingu. Wymagania mam bardzo niskie. Nawet nie opłaca się ich tu przedstawiać. A z tego powodu chciałbym też bardzo mało płacić za hosting (około 60zł rocznie lub mniej). Nie wiem nawet, czy coś takiego jest możliwe. Przeszukiwałem mnóstwo ofert różnych firm, jednak nie natrafiłem na nic takiego. Nawet nie musi być bezawaryjny. Najważniejsza jest niska cena. 

Z góry bardzo dziękuję każdemu, kto poświęcił swój cenny czas na znalezienie takowej oferty
 

Dziękuję także za każdą odpowiedź

komentarz zamknięcia: Otrzymanie wielu satysfakcjonujących odpowiedzi
komentarz 22 września 2020 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
a masz tam backend czy tylko frontend plus ewentualnie cloud API client-side? Bo jeśli bez własnego backendu to może github pages, jest za friko?
komentarz 23 września 2020 przez ewoj Nowicjusz (230 p.)
To raczej nie dla mnie. Strona opiera się głównie na stronie logowania z bazą danych.

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 22 września 2020 przez Landu Stary wyjadacz (11,880 p.)

Jeżeli potrzebujesz prostego hostingu na którym mógłbyś umieścić kilka prywatnych stron to mogę polecić ci ct8.pl. Darmowy hosting z subdomeną .ct8.pl, 3GB i nielimitowany transfer. Jedynym ograniczeniem obowiązek logowania się na panel co kilka miesięcy, aby przedłużyć ważność konta. Uruchomisz na tym praktycznie wszystko PHP, Node, Django, Ruby, nawet jest dostęp SSH.

komentarz 22 września 2020 przez Landu Stary wyjadacz (11,880 p.)
Jeżeli jednak wolisz coś zakupić to kiedyś spotkałem się z taką ofertą:

https://hostinghouse.pl/hosting-ssd

ale nigdy nie korzystałem z usług tej firmy.
0 głosów
odpowiedź 22 września 2020 przez nielot Obywatel (1,270 p.)
Bardzo polecam 000webhost

Darmowy program oferuje 300 MB pamięci myślę że ci starczy jak masz jakieś duże pliki do pobrania dawaj linki na zipshare bądź inne serwery.

Jedyna duża wada to reklama w domenie ale można zaparkować gdzieś indziej.

Na stronie nie ma absolutnie żadnych reklam jest czysiutka strona

Sam korzystam i mi do użytku nie przeszkadza w darmowej domenie nazwa
komentarz 23 września 2020 przez ewoj Nowicjusz (230 p.)

Sam próbowałem wcześniej (około rok temu) z tą firmą. Jeżeli mnie pamięć nie myli, to były tam reklamy. Może teraz polepszyli ofertę. Najbardziej rozczarowała mnie prędkość samego panelu administracyjnego. Nie dało się zarządzać serwerem.

0 głosów
odpowiedź 22 września 2020 przez NowyProgramista Użytkownik (950 p.)

Dobry, oferta hostingu sohost być może mogłaby się nadać najtańszy pakiet kupisz za 40 zł (49,20 zł z VAT) za rok, od siebie dodam że obecnie leci 2 rok od kiedy kupiłem tam hosting www i nie narzekam. smiley

Ps. Minus taki że w najtańszej ofercie można mieć maksymalnie 2 domeny. :/

0 głosów
odpowiedź 23 września 2020 przez ewoj Nowicjusz (230 p.)
przywrócone 23 września 2020 przez ewoj
Spróbuję najpierw ct8.pl. Potem zobaczę płatne oferty. Później zmienię treść odpowiedzi.

EDIT:

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Trochę się pobawię z ct8, później z płatnymi ofertami.
Może napisze o tym poradnik.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 262 wizyt
pytanie zadane 24 października 2018 w Sieci komputerowe, internet przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 259 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 320 wizyt

92,580 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,665 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...