• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Prośba o pomoc w znalezieniu dobrego hostingu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
319 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia 2021 w Sieci komputerowe, internet przez but_je_rycha Nowicjusz (170 p.)

Witam,

Potrzebuję pomocy w znalezieniu odpowiedniego hostingu gdyż nie bardzo wiem jak taki znaleźć.

Potrzebuję hostingu bazy danych MySQL, najlepiej gdyby był do niej dostęp z przeglądarki przez PhpMyAdmin...

lecz mam pewien wymóg, mianowicie hosting ma pozwalać na połączenia z dowolnego adresu IP a nie tylko z localhosta jak większość hostingów co jestem w stanie znaleźć.

Mianowicie chodzi mi o to by hosting pozwalał na połączenie z programu klienckiego do bazy danych tak jak chociażby mogę to zrobić po sieci LAN po stworzeniu sobie odpowiedniego użytkownika a następnie podaniu jego nazwy i hasła w programie (IP, port i nazwa bazy danych są przechowywane w pliku konfiguracyjnym, w razie czego można je zmienić).

Póki co znalazłem jeden darmowy(remotemysql.com) który pozwolił mi bez problemu połączyć się z bazą danych którą sobie zaimportowałem lecz poszukuję czegoś bardziej... profesjonalnego i najlepiej gdyby było zlokalizowane w PL.

Hosting nie musi pozwalać na tworzenie nowych kont użytkowników w PhpMyAdmin lecz byłoby super gdybym miał taką możliwość.

komentarz 27 stycznia 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Jelastic jest dość tani i elastyczny. Jest też dostawca z Polski.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 28 stycznia 2021 przez bachi Początkujący (440 p.)
wybrane 13 maja 2021 przez but_je_rycha
 
Najlepsza
Polecam jestem bardzo zadowolony https://cyberfolks.pl/
komentarz 13 maja 2021 przez but_je_rycha Nowicjusz (170 p.)
Od lutego stoi tam mój VPS z debianem na którym sobie postawiłem MySQL i phpMyAdmina, wszystko działa pięknie, raz była 15-minutowa awaria
0 głosów
odpowiedź 27 stycznia 2021 przez niezalogowany

https://rankinghost.pl/

https://www.websiteplanet.com/pl/web-hosting/

https://top100.webhostingtalk.pl/

Powinno rozjaśnić wybór ...Firm jest masa ale jeśli zrobisz dobry research i poświęcisz czas na to !!!

Wybór praktycznie dokona się sam !wink

1
komentarz 27 stycznia 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
99% tych hostingów to są pod strony, a nie czysto pod bazę danych. Samych hostingów MySQL jest dosłownie kilka-kilkanaście(jeden gorszy od drugiego).
komentarz 27 stycznia 2021 przez niezalogowany

 Daj namiary na  te kilka, kilkanaście pomożesz Koledze  dokonać wyboru !!!!wink

1% to akurat będzie  kilkanaście wink 

1
komentarz 27 stycznia 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
ScaleGrid, Vultr, DigitalOcean, Jelastic, Google Cloud, Azure, AWS, IBM, Oracle, Exitas, i pewnie jeszcze kilka mniejszej firm.
komentarz 27 stycznia 2021 przez niezalogowany

smiley enlightenedyes  To teraz wiemy więcej ! A kolega Ma powód do użycia Magicznego słowa!

Pozdrowionka!

komentarz 28 stycznia 2021 przez but_je_rycha Nowicjusz (170 p.)

@JakSky,  Dzięki. Cóż... będzie trzeba potestować.

0 głosów
odpowiedź 27 stycznia 2021 przez Kasia8978 Nowicjusz (140 p.)
najlepszy będzie hosting na szybkich dyskach MVE

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 450 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2023 w PHP przez szoopa Nowicjusz (190 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 186 wizyt
pytanie zadane 7 grudnia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Lemonek Początkujący (290 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 257 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,663 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...