• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wypelnianie formularza na innej stronie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
284 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2017 w C i C++ przez TwójCień Nowicjusz (160 p.)
Witam,
Pisze z pytaniem poniewaz nie wiem jak wykonac autouzupelnianie formularza znajdujacego sie na innej stronie za pomoca formularza na swojej stronie.Czyli mialo by to wygladac tak ze ktos wypelnia formulaz na mojej stronie gdzie jego pola nazywaja sie inaczej niz w formularzu na drugiej (nie mojej) stronie a te dane zostaja wpisane na tą druga strone oraz sprawdzone czyli po wcisnieciu przycisku na mojej stronie typu wyslij zostanie on rowniez wcisniety na tej drugiej stronie a wartosc ktora tam sie wyswietli ma zostac rowniez wyswietlona na mojej stronie.Zalezy mi rowniez na tym aby stworzyc dwa nowe pola w moim formularzu na stronie a zeby dane z nich trafily do jednego pola w formularzu obcej strony i po prostu byly oddzielone przecinkiem.

Mam nadzije ze nie zamotalem za bardzo ;)

Z gory dzieki za pomoc i Pozdrawiam ;)
komentarz 8 stycznia 2017 przez niezalogowany
Jesteś pewien że dodałeś ten temat do poprawnej kategorii? Webówka to nie C i C++
komentarz 8 stycznia 2017 przez kosaa Stary wyjadacz (14,130 p.)
chyba, że bawi się cURL'em :P

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 stycznia 2017 przez kosaa Stary wyjadacz (14,130 p.)
Odpowiadając na pytanie jeśli potrzebujesz tego w C/C++ to zobacz bibliotekę cURL

link:
https://curl.haxx.se/libcurl/
komentarz 8 stycznia 2017 przez TwójCień Nowicjusz (160 p.)
Sorki ale jestem tu nowy.I wrzuciłem to do złego działu a potrzebuje tego na stronę HTML a nie w jęzku C++
komentarz 8 stycznia 2017 przez kosaa Stary wyjadacz (14,130 p.)

w takim razie robisz formularz i wysyłasz go do innej witryny

 

<form action="inna_strona.php">
    <input type="text" name="pole1">
    <input type="text" name="pole2">
    <input type="submit" value="wyślij">
</form

 

komentarz 8 stycznia 2017 przez TwójCień Nowicjusz (160 p.)
OK dzieki za pomoc a powiedz mi jeszcze jak by to miało wygladać w przypadku tej strony: https://livemsg.pl/hwgame Ponieważ nie jest to moja strona a chciałbym aby z mojej obecnej strony na która chce stawić swój formularz pola wypełniały się na stronie livemsg.
komentarz 8 stycznia 2017 przez kosaa Stary wyjadacz (14,130 p.)
Nie umiem czytać w myślach, podałeś link do strony głównej. Daj link do miejsca w którym znajduje się formularz.

A miało by to wyglądać tak jak Ci opisałem post wyżej. Musisz przeanalizować HTML strony i zobaczyć co wysyła w formularzu i to nadpisać po swojej stronie podczas wysyłania.
komentarz 8 stycznia 2017 przez TwójCień Nowicjusz (160 p.)
No własnie w tym jest cały problem że posiadam tylko taki link bo niestety ta strona nie zmnienia linku po przejsciu z zakladki na zakladke a formularz znajduje sie po przejsciu w zakladke PaySafeCard i to jest główny problem.
komentarz 8 stycznia 2017 przez kosaa Stary wyjadacz (14,130 p.)

no to sprawa jest prosta, masz formularz:
 

<form action="client.php" method="post">

 

do dzieła, resztę musisz wykonać sam, miłego dnia :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 666 wizyt
pytanie zadane 28 listopada 2019 w C i C++ przez EteerYT Początkujący (480 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 606 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 63 wizyt

92,615 zapytań

141,465 odpowiedzi

319,782 komentarzy

61,997 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...